SliM – nowe wąskie okna od MS więcej niż OKNA

0
SliM – nowe wąskie okna od MS więcej niż OKNA

SliM – to nowa propozycja MS więcej niż OKNA, która do złudzenia przypomina tradycyjne, drewniane okna skrzynkowe.

Wąskie, a jednocześnie stabilne profile zapewniają lepsze doświetlenie wnętrz (przy zastosowaniu słupka ruchomego o szerokości zaledwie 116 mm nawet o 40% więcej niż standardowa stolarka), a także oferują znakomite parametry izolacyjności.

SliM wyróżniają się przede wszystkim stylistyką. Znacznie węższe profile znakomicie wyglądają w zabytkowych kamienicach i stylizowanych budynkach. Widok elewacji z oknami SliM nie zdradza, że zamontowano okna z tworzywa. Zwłaszcza przy zastosowaniu ozdobnych listew i okapników. Od wewnątrz uwagę przyciąga jedna klamka centralna (nowy, kanciasty model Dublin), która wygląda dokładnie tak, jak w oknach z drewna.

Okna dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej, w tym we wzorach drewnopodobnych. Mogą być pokryte inną folią z zewnątrz i z wewnątrz. MS więcej niż OKNA oferuje je też w standardowej bieli. W tym wydaniu standardem jest wersja ekonomiczna z niesymetrycznie umieszczoną klamką i bez centralnej listwy przymykowej.

Okna SliM zbudowane są na bazie dwuuszczelkowego systemu profilowego 73AD znanego z MSline, w którym zastosowano innowacyjne wzmocnienia skrzydła i dedykowanej przylgi słupka ruchomego. Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego, przy zastosowaniu szyby Ug=0,6 W/m²K z ramką międzyszybową MULTITECH, Uw=0,90 W/m²K.

Więcej na: www.ms.pl

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Źródło: MS więcej niż OKNA

Polecamy Ci również

Zobacz także