Stolarka okienna dla wymagających

Stolarka okienna dla wymagających

Vetrex, pomorski producent stolarki z PCV i aluminium, dostarcza innowacyjnych rozwiązań dla wymagających inwestorów. Jakość produktów potwierdzają liczne badania, certyfikaty i nagrody, a przede wszystkim szybko rosnące grono zadowolonych  z zakupu nabywców.*

nowoczesna stolarka okienna

Systemy Vetrex charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi, takimi jak m.in.: energooszczędnością i dźwiękoszczelnością, funkcjonalnością i możliwością wykonywania na ich bazie skomplikowanych, wielkogabarytowych, a jednocześnie stabilnych i trwałych konstrukcji. Rozwiązania Vetrex opracowywane są z myślą o rzeczywistych potrzebach użytkowników i konkretnym miejscu ich zastosowania. Dostarczając okien dopasowanych do funkcji pomieszczenia, producent zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania.

nowoczesne okna

Produkty firmy Vetrex powstają w oparciu o niezawodne komponenty i z wykorzystaniem sprawdzonych technologii, a cały proces ich wytwarzania  jest ściśle monitorowany w ramach systemu kontroli jakości, opartego na japońskich wzorcach i opracowanego specjalnie z myślą o produkcji okien. System ten gwarantuje, że fabrykę opuszcza wyłącznie stolarka spełniająca najsurowsze normy.

Ambitni inwestorzy oczekują od stolarki nie tylko technicznej perfekcji i ergonomii, ale również oryginalnego wzornictwa, współgrającego z estetyką wybranych przez nich projektów. Tendencje te połączone zostały w stolarce Vetrex. Design okien Vetrex to z jednej strony oryginalne konstrukcje z niewidocznymi zawiasami, niskimi progami, czy niemal niewidoczną ramą, staranne wykończenie, szeroka, 55-barwna paleta odcieni,  eleganckie detale – klamki o opływowych kształtach z zakrytą rozetą i niedostępne w ofercie innych producentów czarne, galwanizowane okucia, nadające przeszkleniom niezwykle eleganckiego charakteru, ale również możliwość swobodnej realizacji śmiałych konstrukcji przewidzianych w oryginalnych projektach.

okna w budynku wielorodzinnymnietypowe okna

Aby w pełni wykorzystać właściwości użytkowe zawansowanej technicznie stolarki, w tym ciepło- i dźwiękochronne,  konieczny jest odpowiedni montaż. Usługi instalacji okien świadczone przez Autoryzowane Salony Sprzedaży Stolarki Vetrex, są uzupełnieniem oferty produktowej firmy. Klienci autoryzowanych punktów sprzedaży mogą też liczyć na fachowe doradztwo w doborze optymalnego rozwiązania i metody montażu dopasowanej do standardu budynku i wykorzystanych do jego budowy materiałów.

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Vetrex

Polecamy Ci również

Zobacz także