Stylowe drzwi wejściowe

Europejskie stolice mody: Mediolan, Paryż i Londyn dyktują trendy. Styl tych miast był także inspiracją dla kolekcji drzwi wejściowych.

Wejściowa stolarka drzwiowa to ważny element domu, gdyż podkreśla jego charakter. Dobierając ją warto uwzględnić zarówno zewnętrzny wygląd budynku, jak również wystrój wnętrza. Drzwi wejściowe powinny być dopasowane pod względem stylu, koloru, materiału i wzoru do pozostałych elementów wykończeniowych.
Mediolan, Paryż i Londyn firmy Stolbud Włoszczowa to modele stolarki drzwiowej, z których każdy wyróżnia się elegancją i niepowtarzalnym stylem.

drzwi wejściowe stolbud drzwi wejściowe stolbud drzwi wejściowe stolbud
Szykowna klasyka Mediolanu
Mediolan jest miastem żyjącym modą i designem. Projektanci prześcigają się w wymyślaniu coraz nowszych i doskonalszych wzorów. Włoskie marki stały się ikoną nie tylko dobrego smaku, ale również wysokiej jakości. Szczególnie istotną cechą mody Mediolanu jest jej znaczenie użytkowe – przedmioty są nie tylko piękne, ale również praktyczne. W myśl tej idei projektanci firmy Stolbud Włoszczowa stworzyli drzwi wejściowe Mediolan. Utrzymane w prostym, klasycznym stylu, ale i ozdobne. Subtelne tłoczenia nadają im elegancji. Niewielka przeszklona rozeta w górnej części skrzydła stanowi dodatkowe źródło światła. Jest to cenne zwłaszcza w przedpokojach i holach, które są oddalone od okien. Stolarka Mediolan doskonale komponuje się z tradycyjnymi aranżacjami, które dzięki niej nabierają szyku.

Elegancja rodem z Paryża
Moda, piękno i luksus - to podstawowe skojarzenie ze stolicą Francji. Tutaj znajdują się największe domy mody i marki znane na całym świecie. Designerzy firmy Stolbud, zainspirowani francuską stolicą mody, zaprojektowali eleganckie drzwi Paryż. Drewniane skrzydło z wyraźnymi rzeźbieniami wygląda bardzo efektownie. Uzupełnieniem elementów ozdobnych jest niewielkich rozmiarów przeszklenie z matowego szkła umieszczone w środkowej części drzwi. Dzięki niemu stolarka zyskuje ciekawy wygląd. Drzwi bardzo dobrze prezentują się w stylowych domach, gdzie dominują elementy drewniane oraz bogate zdobienia.

Modernizm z Londynu
Brytyjska moda bazuje na niekonwencjonalnych połączeniach dominującej nowoczesności z elementami zaczerpniętymi z tradycji. Firma Stolbud Włoszczowa zaprojektowała drzwi Londyn. Charakteryzują się prostą formą pozbawioną elementów ozdobnych. W drewnianym skrzydle umieszczono dwa duże przeszklenia ze zmatowionego szkła, które zajmują niemal całą powierzchnię drzwi. Stolarka ta dzięki przepuszczaniu dużej ilość światła w znacznym stopniu rozjaśnia wnętrze. Model Londyn jest dedykowany w szczególności osobom ceniącym nowoczesny styl oparty na prostych formach.

Drzwi wejściowe Mediolan, Paryż i Londyn są wykonane z drewna sosnowego, dębowego lub meranti. W zależności od upodobań oraz wystroju domu, istnieje możliwość wyboru koloru stolarki spośród bogatej palety barw lazurowanych oraz standardowych z palety RAL. Drzwi są dostępne wersji jedno- i dwudzielnej, można dobrać do nich nadstawki i dostawki, co umożliwia idealne dopasowanie ich do przestrzeni domu. Zewnętrzne drzwi Stolbud Włoszczowa wykonano w wersji o podwyższonej odporności na włamanie. 

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Stolbud Włoszczowa

Polecamy Ci również

Zobacz także