Targi DOM

XVII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM odbędą się w dniach 09-11 kwietnia 2010 roku.


Targi DOM - zdjęcie 1Materiały budowlane, okna, drzwi, dachy, meble i wiele, wiele innych – to wszystko będzie można zobaczyć podczas XVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. W tym roku, udział w targach zapowiedziało blisko 300 wystawców.
Targi DOM są jednymi z największych w tej branży w południowo-wschodniej Polsce. To pełna oferta nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz szeroka gama elementów wyposażenia, a także wystroju wnętrz.        
Podczas wystawy zaprezentowany zostanie nie tylko szeroki zakres usług budowlanych, ale także wszystko to, co wiąże się z budową domów – oferty kredytowe, usługi najlepszych projektantów czy tak zwana wykończeniówka. Podczas targów DOM prezentują się producenci mebli, podłóg, zasłon, firan, dywanów, wanien SPA, tapet, farb czy materiałów dekoracyjnych. Od kilku już lat, można w Kielcach oglądać zaprojektowane i w pełni urządzone kuchnie oraz łazienki, a w punktach doradczych architekci służą fachową pomocą. 

targi dom kielcekolektor próżniowy
Przedstawiane są też najnowsze trendy i technologie w urządzaniu kuchni i łazienek. Można także skorzystać z bezpłatnych porad architektonicznych, instalacyjnych i elektrycznych. Dlatego też adresatami targów DOM nie są tylko producenci i wystawcy, którzy chcą zapoznać się z ofertą potencjalnych partnerów lub konkurencji, ale także, a może przede wszystkim zwiedzający, dla których wystawa stanowi doskonałe źródło informacji, sugestii i inspiracji. Targi DOM powinien odwiedzić każdy, kto chciałby sprawić, aby jego dom czy mieszkanie stały się ładniejsze i bardziej funkcjonalne.

Ostatnią edycję targów DOM, odwiedziło ponad 22 tysiące zwiedzających. Na powierzchni 6 000 m² swoje oferty i produkty zaprezentowało blisko 300 wystawców z całej Polski.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Targi Kielce

Polecamy Ci również

Zobacz także