Targowe inspiracje

Targowe inspiracje

targi BUDMA INTERIORNajnowsze trendy i technologiczne nowości w wykończeniu i renowacji wnętrz, prezentowane przez liderów rynku – tak w skrócie można opisać targi BUDMA INTERIOR, które odbyły się w Poznaniu w dniach 3-6 czerwca 2009 roku. Ich organizatorem były Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Targi BUDMA INTERIOR razem z odbywającymi się w tym samym czasie Targami Mebli MEBLE oraz Targami Wyposażenia i Wystroju Wnętrz HOME DECOR to ważne wydarzenie dla branży wyposażenia i dekoracji wnętrz. W roku 2008 w ciągu czterech dni targi odwiedziło 25000 zwiedzających – zarówno profesjonalistów z branży, jak i klientów indywidualnych.

Uczestnictwo BUDMIE INTERIOR było dla wystawców doskonałą okazją do zawarcia nowych kontraktów i zaprezentowania nowości rynkowych. To także dobry sposób na kreowanie trendów i poszukiwanie inspiracji.

Do udziału w targach zapraszani są m.in. producenci: armatury i ceramiki łazienkowej, AGD, mebli kuchennych, drzwi wewnętrznych, parapetów, schodów, tapet, tynków, ściennych systemów dekoracyjnych, chemii budowlanej, kominków, a także firmy projektowe i doradcze. Na specjalnych strefach pokazowych zaprezentowano łazienki, kuchnie i podłogi. Zupełnie nową wystawą był Salon Deweloperów – swoje oferty przedstawili wielkopolscy inwestorzy mieszkaniowi.

Na zwiedzających czekało w tym roku wiele atrakcji. Oprócz możliwości zapoznania się z najnowszą ofertą, było można wziąć udział w pokazach oraz zasięgnąć porady specjalistów. Podczas tej edycji zorganizowano jeszcze jedno duże wydarzenie – ARENA DESIGN – dzięki temu Poznań na 4 dni stał się europejską stolicą design’u.

Strefy na targach:

  • CoffeeRoom - strefa, w której każdy zwiedzający mógł odpocząć, a przy okazji zapoznać się z wydawnictwami z branży wyposażenia wnętrz. Strefa funkcjonowała przez pierwsze dwa dni trwania targów (3-4 czerwca), a następnie przekształciła się w strefę FreeIdeasRoom.
  • FreeIdeasRoom - tak zwana strefa EKSPERT RADZI. Idealne miejsce dla tych, którzy potrzebowali porady w zakresie urządzania swoich wnętrz. Strefajacuzzi funkcjonowała w dniach 5-6 czerwca.
  • ShowRoom - miejsce, w którym zwiedzający zobaczyli ofertę produktów
    i sprzętów w bezpośrednim zastosowaniu.
  • PaintRoom - strefa MALOWANIE NA ŻYWO. To właśnie w tym miejscu było można zapoznać się z bogatym wachlarzem możliwości dekoracji ścian, które można wykonać również we własnym zakresie.
Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: MTP

Polecamy Ci również

Zobacz także