Wybieramy drzwi wewnętrzne

Wybieramy drzwi wewnętrzne

Drzwi są nieodzownym elementem każdego wnętrza i stanowią wizytówkę mieszkania czy biura. Dlatego ważny jest ich przemyślany wybór.

Dostępne na rynku drzwi wewnętrzne występują w okleinach naturalnych i drewnopodobnych. Szeroka oferta pokryć drzwi wewnętrznych pozwala na swobodny wybór skrzydeł w różnorodnych okleinach w zależności od wymagań estetycznych, technicznych i możliwości finansowych.

Drzwi w naturalnej okleinie to produkty dla szerokiego grona wymagających klientów, dla których wdzięk natury jest podstawową wartością estetyczną. Różnorodność i indywidualizm są bardzo poszukiwanymi cechami produktu, bo kto chciałby mieszkać w mieszkaniu takim samym jak sąsiad?

Różne formy i kształty drewna świadczą o jego naturalnym pochodzeniu. Mówimy, że drewno nadal „żyje” i „oddycha”, dostosowując się do otoczenia. Mając na uwadze te cechy oklein podczas dokonywania oceny jakości kupowanych drzwi należy brać pod uwagę kompromis pomiędzy doskonałością struktury, koloru, jakości powierzchni, a naturalnym pięknem i niepowtarzalnością rysunku drewna.

Ciekawe i innowacyjne rozwiązanie oferuje firma Porta KMI Poland – producent drzwi z Bolszewa – który pomaga klientom dokonać wyboru drzwi, ich akcesoriów oraz oklein. Spróbujmy wybrać odpowiednią dla nas okleinę wykorzystując firmowy sklep internetowy porta.com.pl.
Wchodząc na stronę główną wita nas kreator Porta, firmowy salon internetowy stworzony w celu umożliwienia klientom konfiguracji produktu o określonych cechach.

porta wybór drzwi

Wchodząc na kolejną podstronę wybieramy interesującą nas zakładkę DRZWI WEWNĘTRZNE i widzimy dział poświecony okleinom.

porta wybór drzwi

Drzwi wewnętrzne występują w dwóch rodzajach oklein – są okleiny naturalne i syntetyczne, czyli drewnopodobne. Stosowane okleiny naturalne z uwagi na posiadane właściwości estetyczne dzielą się na dwie podstawowe grupy: standard i select. Przechodząc do dalszego etapu konfigurowania produktu wybieramy np. okleinę standard i widzimy modele drzwi z taką okleiną. 

Okleina Standard jest stosowana w kolekcjach PORTA CLASSIC, MADRYT, CORDOBA, TOLEDO i SEVILLA. To grupa oklein naturalnych charakteryzujących się różnorodnością kolorystyki i rysunku usłojenia. Ich charakter wynika z naturalnego środowiska wzrastania drzewa, z warunków klimatycznych i siedliskowych występujących w obrębie tego samego gatunku biologicznego. Te właściwości morfologiczne drewna, charakterystyczne dla naturalnego materiału, odróżniają go od tworzyw sztucznych i jako takie w żaden sposób nie stanowią o wadliwości wyrobu. Na stronie można zobaczyć bogatą kolorystykę okleiny.

porta wybór drzwi

W przypadku, kiedy chcielibyśmy zmienić swój wybór, klikamy na górny pasek, na którym znajduje się numeracja naszych kroków. Możemy wrócić do poprzedniego i wybrać inny rodzaj okleiny.

*Artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także