Wymiana okien i drzwi

Wymiana okien i drzwi

Wczesna jesień to prawdopodobnie najlepszy czas na wymianę drzwi i okien. Ci, którzy chcą cieszyć się ciepłem i oszczędnościami wynikającymi z obniżonych rachunków za ogrzewanie jeszcze tej zimy, powinni przyjrzeć się najnowszym modelom drzwi i okien Internorm.

Aluminiowe drzwi AT410 Internorm łączą w sobie świetne parametry techniczne i nowoczesne wzornictwo. Poczwórne przeszklenie w połączeniu z izolowanym termicznie progiem zapewniają izolacyjność cieplną na poziomie Ud<0,90W/m²K.

okna i drzwi Internormdrzwi aluminiowe

Model ten potrafi też sprawić nie lada kłopoty potencjalnemu włamywaczowi – opcjonalnie dostępny jest w najwyższej możliwej klasie bezpieczeństwa RC2. Drzwi powinny spodobać się osobom gustującym w awangardowym, minimalistycznym designie. Zlicowane, aluminiowe powierzchnie, całkowicie ukryte zawiasy i wpuszczone pochwyty sprawiają bowiem, że drzwi mają idealną wręcz, niczym niezmąconą linię. 

 drzwi wejściowe AT 140aluminiowe drzwi wejścioweprofil drzwi aliminiowych

Bardzo ciekawą propozycją jest również okno PCV KF410, opcjonalnie dostępne z nakładką aluminiową, chroniącą przed czynnikami atmosferycznymi i dodatkowo poprawiającą wygląd okna. Pięciokomorowy system z wkładką piankową w standardzie wyposażony jest w potrójne uszczelnienie i ramkę dystansową ISO. Systemy mocowania szyby Fix-O-Round (klejenie wzdłuż wszystkich krawędzi) i specjalne oszklenie Solar + (w standardzie) zapewniają izolację na poziomie Uw=0,79 W/m2k, dzięki czemu model ten śmiało można wykorzystać w budownictwie pasywnym. Stylistycznie model ten odpowiada opisywanym drzwiom, dzięki czemu znakomicie sprawdzi się w nowocześnie zaprojektowanych domach.

profil okna PCV KF410profil okna PCV KF410 z nakładką aluminiową

Chcesz wiedzieć więcej o oknach i drzwiach Internorm – zamów bezpłatne
materiały informacyjne.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: IFTM Internorm

Polecamy Ci również

Zobacz także