Wysokoosiowe okno dachowe Designo R7

Wysokoosiowe okno dachowe Designo R7

Okna Designo R7 to innowacyjne rozwiązanie, odbiegające od tradycyjnego okna dachowego. Model wyróżnia się unikanymi i funkcjonalnymi cechami.

Nowoczesne i funkcjonalne

Podstawową różnicą  w stosunku do tradycyjnych - obrotowych okien połaciowych, jest umieszczenie osi obrotu okna w ¾ jego wysokości. Dzięki temu użytkowanie okna jest dużo bardziej komfortowe – otwarte skrzydło „nie wchodzi” do pomieszczenia. Tym samym przestrzeń użytkowa pod oknem nie zmniejsza się i można bezpiecznie i wygodnie poruszać się w pobliżu okna w pozycji wyprostowanej.
Klamka znajdująca się w dolnej części zapewnia wygodną obsługę okna, nawet gdy jest ono wysoko zamontowane.

okno dachowe Designo R7wysokoosiowe okno dachowe

Wyjątkowe okna

W oknach Designo R7 zastosowano także inne, bardzo dobrze przemyślane rozwiązania konstrukcyjne. Wąskie profile i większa powierzchnia szyby zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń poddasza. Ponadto system okuć pozwala na obrót skrzydła o 120°. Zapewnia to bezpieczny i wygodny dostęp do szyby zewnętrznej, ułatwiając tym samym mycie okna. Dzięki temu łatwo utrzymać okna w nienagannej czystości.

wygodne mycie okna

Ładne i energooszczędne

Wszystkie okna z linii Designo zaprojektowano z dużą dbałością o estetykę. Ergonomiczny kształt oraz wyjątkowy kolor zewnętrznego oblachowania (antracyt metallic), sprawiają, że okna te wyróżniają się wzornictwem.
W oblachowaniu okna nie stosuje się wkrętów, a całość jest mocowana na zatrzaski. Rozwiązanie to sprawia, że montaż jest szybki i łatwy, a okno – bardziej szczelne.
Okna Designo są wyposażone w energooszczędne pakiety szybowe RotoblueLine oraz termo-blok WD (opcjonalnie), co powoduje oszczędność energii i zmniejszenie wydatków na ogrzewanie.

montaż okna w dachu

Więcej informacji na stronie www.roto.pl

Wysokoosiowe okno dachowe Designo R7 - zdjęcie 5
Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także