Zaprojektuj drzwi dla siebie

Na indywidualne zamówienie można zaprojektować dzisiaj niemal wszystko: samochody, ubrania, meble i wiele innych rzeczy. Dlaczego więc nie mielibyśmy zaprojektować swoich drzwi? Producent drzwi, firma Entra, udostępnia swoim klientom propozycje wyrobów, z których sami mogą komponować drzwi wyłącznie dla siebie.

Firma Entra jest producentem drzwi i elementów wystroju wnętrz, w tym paneli ściennych i schodów. Oprócz tego, że wszystkie elementy produkowane są na indywidualne zamówienie, to klienci mogą sami je projektować z przedstawionych im propozycji wyrobów.

Zaprojektuj drzwi dla siebie - zdjęcie 1Zaprojektuj drzwi dla siebie - zdjęcie 2

Prezentowane w salonach sprzedaży lub katalogach produkty są jedynie propozycją rozwiązań. Klienci nie muszą zatem ograniczać swoich potrzeb i oczekiwań do sztywnej oferty produktów. Mają możliwość swobodnego komponowania i łączenia wszystkich modeli drzwi i ościeżnic ze wszystkimi dostępnymi wykończeniami, systemami otwierania i okuciami. Dzięki temu klient ma możliwość zaprojektowania niepowtarzalnych drzwi, które w całości będą spełniać jego oczekiwania.

Zaprojektuj drzwi dla siebie - zdjęcie 3Zaprojektuj drzwi dla siebie - zdjęcie 4

Oferta produktów jest stale wzbogacana. Kolekcje skrzydeł drzwiowych kształtują obecne trendy rynkowe. Są to zarówno minimalistyczne, nowoczesne formy jak i rozwiązania o bardziej klasycznych liniach . Każde zamówienie realizowane jest indywidualnie. Przed każdym rozpoczęciem produkcji zamówionych elementów, wykwalifikowani montażyści osobiście dokonują pomiaru otworu drzwiowego. Pozwala to wyeliminować ewentualne błędy oraz zapewnić dokładne wykonanie produktów pod wymagany wymiar. Co więcej, wszystkie wyprodukowane elementy, zanim opuszczą fabrykę, są montowane, aby upewnić się, że wszystko do siebie pasuje. Dzięki temu montażyści nie testują produktów u klienta, tylko instalują dokładnie dopasowany i sprawdzony produkt, co znacznie skraca i ułatwia proces montażu.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Entra

Polecamy Ci również

Zobacz także