Zimowa Promocja na okna i drzwi firmy Vetrex

Okna do domu
Przesuwne drzwi tarasowe.

Ciepłe okna to inwestycja w wygodne mieszkanie i niższe koszty ogrzewania. Planując okna, warto wziąć to pod uwagę i wybrać te naprawdę dobre. Tym bardziej, że również przy ich zakupie można sporo zaoszczędzić.

Okazją do zakupu okien o doskonałych parametrach w dobrej cenie jest Zimowa Promocja Vetrex, która trwa do 28 lutego 2017 roku. Przez cały okres jej trwania, dla pełnej gamy stolarki PVC, zarówno drzwi jak i okien (także łukowych), Vetrex oferuje specjalne rabaty. Dzięki nim, wśród wielu propozycji stolarki premium, każdy inwestor znajdzie produkty odpowiadające jego oczekiwaniom.

Sprawdź, ile zaoszczędzisz kupując okna Vetrex

To jednak nie koniec oszczędności. Vetrex podpowiada również, jak w przeciągu dwudziestu lat zaoszczędzić nawet 20 000 złotych. Każdy z inwestorów na stronie www.vetrex.eu może sprawdzić, jakie dodatkowe środki finansowe zyska wybierając jeden z topowych systemów okiennych Vetrex. W weryfikacji oszczędności pomoże umieszczony na stronie Vetrex kalkulator (sprawdź). Aby wykonać obliczenia należy wybrać jeden z systemów: V90+, V82, V82 ProSafe, V82 Black Design, czy V70 Optimal Black. Kolejnym krokiem będzie podanie informacji o planowanej powierzchni okien, wyrażonej w m². Zaznaczając z listy wybrany system, wpisując do kalkulatora powierzchnię okien i naciskając przycisk „Przelicz” uzyskamy informację, jakich oszczędności możemy oczekiwać inwestując w wybrane przeszklenie Vetrex.

OKna przesuwne
System przesuwny

Okna na lata - klasyka i nowoczesne materiały

Na szczególną uwagę w ramach Promocji Zimowej zasługuje również ponadczasowa klasyka w nowoczesnym wydaniu – okno VP70, na którą Vetrex przygotował wyjątkowy rabat. Na pewno wielu inwestorów zainteresuje się tym rozwiązaniem, ze względu na najlepszy stosunek ceny do jakości. W systemie VP70 klasyka i elegancja łączy się z nowoczesnością wykorzystanych materiałów, a co ważne – może być zastosowany także w systemach przesuwnych Patio.

W związku z utrzymującym się trendem rynkowym popularyzującym odcienie szarości w stolarce okiennej,  w obniżonej cenie nadal dostępne są profile w kolorze „ciemnoszary jedwab” dla rozwiązań energooszczędnych V82 i V90+.

Po to, aby sprawdzić jak atrakcyjna jest obecna promocja, zapraszamy do zapoznania się z ofertą w salonach sprzedaży Vetrex, gdzie doradcy przy smacznej kawie udzielą wszelkich potrzebnych informacji. Z Promocji Zimowej można skorzystać do 28 lutego 2017 r.

Oceń artykuł
4,88 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Źródło: Vetrex

Polecamy Ci również

Zobacz także