Złoty VELUX

Firma VELUX Polska zajęła pierwsze miejsce w rywalizacji o ogólnopolskie godło „Laur Klienta 2009” w kategorii „Okna Dachowe”. Złoty medal jest tym bardziej cenny, że nagrodę przyznano na podstawie głosowania klientów.

Laur Klienta 2009Firma VELUX Polska została laureatem w ogólnopolskim programie „Laur Klienta 2009”, organizowanym przez Grupę Media Partner, zdobywając złoty medal w kategorii „Okna Dachowe”. W tegorocznej, piątej edycji programu konsumenci oceniali produkty i usługi z rynku krajowego w blisko 300 różnych kategoriach. Oceniana jest przede wszystkim znajomość marki, jakość usługi, innowacyjność oraz przywiązanie klienta do danej marki.

Produkty VELUX od lat pomagają w efektywnym wykorzystaniu przestrzeni pod dachem, nowoczesne rozwiązania zapewniają pomieszczeniom dużą ilość światła i doskonałą wentylację i pozwalają na jak najlepsze wykorzystanie energii. Oferta produktowa VELUX obejmuje okna do poddaszy, akcesoria dekoracyjne i przeciwsłoneczne, systemy doświetleń do płaskich dachów, świetliki tunelowe, produkty izolacyjne oraz kolektory słoneczne.

Fot. Velux

Warto wspomnieć, że marka VELUX była już wielokrotnie doceniana zarówno w Polsce, jak i zagranicą. W 2008 roku VELUX zajął pierwsze miejsce w w Rankingu Centrum Badań  i Analiz Rynku ASM otrzymując tytuł Marki Budowlanej 2008, a w tym roku podczas targów branżowych Bau w Monachium okno sterowane bateriami słonecznymi otrzymało tytuł najbardziej innowacyjnego w tej branży produktu.

Laur Klienta to program konsumencki stworzony przez Grupę Media Partner, która jest organizatorem takich ogólnopolskich konkursów i rankingów, jak „EU Standard” czy „Solidny Pracodawca Roku”. Badania w programie „Laur Klienta” przeprowadzane są przez pół roku, co miesiąc (począwszy od stycznia) za pomocą ankiet telefonicznych, elektronicznych, a także bezpośrednich w największych miastach w Polsce.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: VELUX Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także