Alutech

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Inne

Łukasiewicza 25, 41-707 Ruda Śląska, śląskie

Oceń firmę
3,60 / 5 głosów
Dodany 23.01.2012, 10:15
Opis
Firma "ALUTECH" działa na rynku od 1991 roku, w tym czasie dała się poznać z dobrej jakości i terminowości wykonywania swoich wyrobów.

Proponujemy Państwu aluminiowe systemy budowlane przystosowane do różnych warunków klimatycznych, stanowiące bazę projektowania i wykonania witryn, ścian działowych, ogrodów zimowych, okien, drzwi oraz fasad.

W swojej ofercie posiadamy również aluminiowe systemy reklamowe tj: pylony, minibord’y, gabloty reklamowe, tablice wolnostojące, tablice na dystansach, szyldy, litery i grafikę przestrzenna, kasetony świetlne, tabliczki przydrzwiowe informacyjne, potykacze, ramy OWZ, ramy framelight, banery,

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej firmy GEZE zajmującej się automatyką drzwiową i okienną. W ofercie posiadamy drzwi automatyczne rozsuwane, przymykowe, karuzelowe, a także elementy sterujące, systemy otwierania naświetli, systemy otwierania okien wielko powierzchniowych, systemy odprowadzające dym oraz ciepło. Posiadamy w tym zakresie wszystkie niezbędne deklaracje zgodności oraz certyfikaty bezpieczeństwa wymagane na rynku Unii Europejskiej.
Z uwagi na coraz większe znaczenie estetyki konstrukcji firma ALUTECH wprowadziła do swojej oferty systemy całoszklane. Systemy te stanowią estetyczne i ekonomiczne rozwiązania dla witryn sklepowych, fasad biur i banków. Oprócz ścian i drzwi szklanych wykonujemy również szklane podłogi, stopnie, bariery i balustrady.
Wykonujemy także prace w zakresie reklamy dysponując profesjonalnym sprzętem do obróbki grafiki użytkowej.
Firma ALUTECH oprócz kompleksowej realizacji gotowego projektu jest w stanie również wykonać od podstaw indywidualny projekt analizy statyczno - wytrzymałościowej jak i projekt wykonawczy konstrukcji aluminiowych dopasowany do państwa wymagań.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
TERMALUX

Producenci / Importerzy

Adres Opis

GRUNWALDZKA 107

43-600 JAWORZNO

śląskie

Okna, drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne.

Adres Opis

Karczewicka 55

42-270 Częstochowa

śląskie

REVIA PRODUCENT DRZWI I MEBLI DĘBOWYCH oferuje oryginalne drzwi…

P.U.H.B. Szprotbud

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Gotartowicka 20

44-680 Gotartowice

śląskie

Firma zajmująca się wszystkim, co dotyczy świetlików; ich…

Zobacz także