Brevis S.C.

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Inne

Jadwigi Majówny 43C, 30-298 Kraków, małopolskie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 15.11.2018, 11:14
Opis
Firma Brevis specjalizuje się w produkcji nawiewników okiennych. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Firma działa na Polskim rynku od 20 lat, może pochwalić się 14 patentami oraz ponad milionem zamontowanych nawiewników w oknach. Produkty służą do poprawy jakości mikroklimatu w domu czy mieszkaniu.

Firma posiada swój własny Ośrodek Badawczy oraz Centrum Rozwoju. Brevis wykorzystuje najnowsze technologie w celu optymalizacji procesu projektowego. Specjaliści i inżynierowie nieustannie pracują nad poprawą oferowanych produktów. W celu poprawy produktów prowadzone są badania akustyczne, cieplne i aerodynamiczne z pomiarami przepływów.

Dzięki tym badaniom udało się uzyskać nawiewniki akustyczne. Decydując się na ofertę Brevis, masz możliwość zniwelowania hałasu dobiegającego z ulicy nawet o 50 decybeli, jednocześnie zachowując odpowiedni przepływ powietrza.

Firma oferuje również nawiewniki antysmogowe, wyszła w ten sposób naprzeciwko pogarszającym się powietrzu w Polsce. Dzięki temu rozwiązaniu masz pewność, że powietrze w twoim domu nie będzie zawierało szkodliwych substancji. Różnicę można poczuć już od pierwszego dnia.

Firma posiada również doskonałe nawiewniki ciśnieniowe, które w sposób automatyczny zamykają się, zapobiegając zbyt dużej wentylacji budynku.

Odwiedź stronę https://brevis.com.pl/ i poznaj dostępne modele oraz sposoby ich montażu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 12 425 31 64 lub e-mail info@brevis.com.pl
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Zachodnia 8/41

30-350 Kraków

małopolskie

Nasza Herbaciarnia i Galeria to miejsce z duszą. Posiadamy duży wybór…

Adres Opis

Koszutki 2

30-694 Kraków

małopolskie

Firma Patrol Group powstała w 1991 roku i od ponad 20 lat buduje…

P.W. Przybylski

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Zadziele 80, Gaj, Polska

32-031 Gaj

małopolskie

Stwórz idealne miejsce do całorocznego relaksu, rekreacji lub pracy.…

Zobacz także