Zapytanie ofertowe

Dierre Polska Sp. z o.o.

Firmy handlowe / dystrybutorzy

ul. Chełmżyńska 180 G, 04-464 Warszawa, mazowieckie

Dierre Polska Sp. z o.o.
Oceń firmę
3,38 / 8 głosów
Dodany 10.05.2010, 13:39
Oferta Opis Galeria

zdjęcie 1Firma Dierre to producent drzwi antywłamaniowych, wewnętrznych i przeciwpożarowych.

DRZWI WEJŚCIOWE ANTYWŁAMANIOWE
Modele drzwi antywłamaniowych ze wszystkich rodzin można skomponować zgodnie z potrzebami i gustem klienta. Na etapie zamawiania można zdecydować o rodzaju konstrukcji, wymiarach, ilości i rodzaju zamków, kolorze i kształcie okuć, rodzaju okładziny (ponad 8000 wzorów). Dodatkowo drzwi można udekorować przeszkleniami jak też doświetlami, czyli stworzyć kształt i charakter własnych wyjątkowych drzwi.

Drzwi antywłamaniowe BI-ELETTRA

zdjęcie 2zdjęcie 3zdjęcie 4zdjęcie 5

Drzwi antywłamaniowe typu AT Drzwi antywłamaniowe typu ASSO Drzwi antywłamaniowe typu D - CODE Drzwi antywłamaniowe typu WALL

zdjęcie 6zdjęcie 7zdjęcie 8zdjęcie 9

Drzwi antywłamaniowe typu ELETTRA Drzwi antywłamaniowe typu HI ? FI Drzwi antywłamaniowe typu SENTRY Drzwi antywłamaniowe typu VITRA

DRZWI WEWNĘTRZNE

 • Drzwi wewnętrzne z rodziny PORTEDI (lakierowane, fornirowane)
  Stylowe drzwi dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na swobodny dobór kolorystyki do wystroju wnętrz - są to 335 modele dostępne w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej, pełnej lub przeszklonej. Wykonano je z płycin MDF, standardowo pomalowano na kolor biały lub avorio, na życzenie mogą być pomalowane na wybrany kolor z palety RAL.

 • Drzwi wewnętrzne z rodziny WILAB (z litego drewna)
  Klasyczne i eleganckie drzwi są w całości wykonane z litego klejonego drewna, co gwarantuje doskonałą stabilność i trwałość. To 334 modele dostępne w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej, pełnej lub przeszklonej. Produkowane są z 10 gatunków drewna, dodatkowo niektóre gatunki są barwione na różne kolory. Można wybrać spośród 21 kolorów. Wykończone są półmatowym bezbarwnym lakierem, na życzenie mogą być pomalowane dowolnym kolorem z palety RAL.

zdjęcie 12DRZWI PRZECIWPOŻAROWE

 • Drzwi przeciwpożarowe typu IDRA

  - IDRA EI 30, IDRA EI 60, IDRA EI 120
  - IDRA UNIWERSALNA EI 60
  - IDRA UNIWERSALNA EI 120
  - SIGLA EI 60

  Wszystkie modele są dostępne w wersji jedno- i dwuskrzydłowej. Na życzenie mogą być laminowane, wykończone panelami drewnianymi, dymoszczelne, mogą mieć przeszklenia, eletrorygle, funkcje antypaniczne i wiele innych.zdjęcie 13

 • Drzwi przeciwpożarowe typu OPERA
  Linia Opera to drzwi wewnętrzne zapewniające izolację i ochronę przeciwpożarową EI30 i EI60 (198 modeli). Wizualnie są podobne do drzwi lakierowanych lub fornirowanych firmy Dierre. Dostępne są w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej, pełnej lub przeszklonej. Są produkowane w 13 kolorach fornirów oraz w wielu kolorach laminatów. Na życzenie mogą być malowane na wybrany kolor z palety RAL.

zdjęcie 14DRZWI TECHNICZNE
Jest to grupa produktów do pomieszczeń gospodarczych, technicznych, piwnicznych i lokali użyteczności publicznej. Są łatwe w montażu i wygodne w użytkowaniu. Dostępne są w wersji jedno- i dwuskrzydłowej pełnej i przeszklonej. Wykonuje się je z blachy ocynkowanej; mogą być malowane na wybrany kolor RAL lub plastifikowane. Opcje dla wybranych modeli to: samozamykacze, pushbar (dźwignia antypaniczna), przeszklenia, doświetla i wiele innych.

zdjęcie 1Jesteśmy partnerem handlowym europejskiego koncernu Dierre z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji drzwi wejściowych, wewnętrznych, antywłamaniowych, przeciwpożarowych, technicznych, przesuwnych, bram, sejfów, krat i okiennic.

Koncern Dierre powstał w 1978 r. we Włoszech. Firma szybko stała się liderem rynku włoskiego w produkcji drzwi antywłamaniowych. W ciągu kilkunastu kolejnych lat Dierre umacniało swoją pozycję oraz rozszerzało ofertę między innymi o drzwi przeciwpożarowe, techniczne, wewnętrzne, bramy, sejfy i wiele innych.

W Polsce produkty Dierre są sprzedawane od 1997 r. - początkowo w oparciu o dwie firmy importowe. W 2000 r. powstała Dierre Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - polski podmiot gospodarczy z kapitałem zagranicznym Dierre. W roku 2008 rozpoczęła się budowa nowej Siedziby Dierre Polska w Warszawie, której otwarcie odbyło się w maju 2009 r.

Firma Dierre Polska otrzymała szereg nagród i wyróżnień przyznawanych w konkursach - Przeglądu Gospodarczego Gazety Prawnej, Dziennika "Puls Biznesu", Magazynu Konsumenta "Solidna Firma":

 • 2005 r. - Brązowy Laur Klienta,
 • 2006 r., 2007 r. i 2008 r. - Srebrny Laur Klienta,
 • 2009 r. - Złoty Laur Klienta,
 • 2006 r., 2007 r., 2008 r., 2009 r. - Solidna Firma,
 • 2007 r. - Gazela Biznesu.

zdjęcie 2zdjęcie 3zdjęcie 4zdjęcie 5zdjęcie 6

Atesty, Certyfikaty:

 • Certyfikat Zgodności Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP),
 • Aprobata Techniczna Instytutu Techniki Budowlanej (ITB),
 • Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny (PZH),
 • Certyfikat jakości ISO 9001.
Drzwi zewnętrzne Drzwi zewnętrzne Dierre Drzwi do domu Drzwi do domu Drzwi drewniane Drzwi wejściowe Drzwi zewnętrzne Drzwi drewniane Drzwi drewniane Drzwi wejściowe Drzwi we wnętrzu Drzwi wewnętzrne Drzwi wejściowe Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne Drzwi antywłamaniowe
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Geze Polska Sp. z o.o.
Geze Polska Sp. z o.o.

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

ul. Annopol 21

03-236 Warszawa

mazowieckie

GEZE Polska Sp. z o.o. jest spółką-córką niemieckiej firmy...

Lukaplast Markowe Okna

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres

Krakowskie Przedmieście 13

00-071 Warszawa

mazowieckie

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Sienkiewicza 19 lok. 1U

05-120 Legionowo Legionowo

mazowieckie

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE zajmuje się kompleksową obsługą KLIENTÓW w…

Zobacz także