Zapytanie ofertowe

DREWEXIM Sp. z o.o.

Firmy handlowe / dystrybutorzy, Wykonawcy, Producenci / Importerzy

Szczecińska 44, 75-137 Koszalin, kujawsko-pomorskie

DREWEXIM Sp. z o.o.
Oceń firmę
3,88 / 8 głosów
Dodany 04.06.2009, 19:26
Oferta Opis

Drewexim oferuje okna i drzwi najwyższej jakości o wszelkich, najbardziej nietypowach kształtach, w różnego rodzaju kolorach, z dowolnego gatunku drewna. Wybór oferowanych zespoleń szybowych, klamek, okuć, siłowników elektrycznych, moskitier i wszelkich innych dodatków jest nieograniczony. Okna i drzwi produkowane są z drewna, drewna z okładzinami aluminiowymi na zewnątrz i z aluminium (Schucho, Heroal, Aluprof, Yawal, Aliplast, Ponzio).

Okna drewniane firmy Drewexim to produkty spełniające najwyższe normy jakościowe. Producent oferuje duży wybór okien pod względem kształtów, wymiarów, rodzaju drewna, kolorów, jak również szyb, klamek, okuć ,moskitier i wielu innych dodatków.


Przekrój okna drewniano-aluminiowe Przekrój okna energooszczędnego o wsp. U=,77 W/mK2

Drzwi przesuwne firmy Drewexim upiększą każde wnętrze. Dostępne są drzwi podnoszono-przesuwne, uchylno-przesuwne i składane (tzw. harmonijkowe) zarówno w wersji z drewna, drewna-aluminium i z aluminium.

Okna i drzwi energooszczędne to produkty przeznaczone dla osób dbających o środowisko naturalne, jak i o własny budżet. Dzięki znacznie lepszym parametrom termoizolacyjnym osiągają współczynnik przenikania ciepła dla całego okna U = 0 ,77 W/mK2. Poświadczone są certyfikatem Rosenheim. Więcej

Okna i drzwi drewniano-aluminiowe - przeznaczone dla osób ceniących sobie minimalne wymagania konserwacyjne stolarki i idealne dopasowanie do wnętrza budynku, jak i do elewacji. Od strony wewnętrznej stolarka wykonana jest z dowolnego drewna i w dowolnym kolorze, a od strony zewnętrznej ramy zakryte są profilami aluminiowymi, również w dowolnym kolorze z palety RAL, anodowanym lub drewnopodobnym.

Okna i drzwi aluminiowe - wykonywane w oparciu o różnorodne profile aluminiowe, m.in. Schuco, Heroal, Aluprof, Yawal, Aliplast i Ponzio. Dowolna kolorystyka, szyby, okucia. Producent oferuje zarówno okna, drzwi wejściowe i wewnętrzne, a także wszelkiego typu drzwi przesuwnych.

Okna i drzwi nietypowe - to specjalność firmy Drewexim. Firma oferuje m.in. okna i drzwi o dowolnych kształtach i wymiarach, narożnikowe (bez słupka), gięte, odwzorowania zabytkowych okien i drzwi, ręcznie rzeźbione, postarzane, a także NOWOŚĆ - okna Picasso, specjalnie przeznaczone do malowania przez dzieci. Więcej

Okno aluminiowe Nietypowe okno drewniane Nowość - okno Picasso


Drzwi podnoszono-przesuwne

Firma Drewexim Sp. z o.o. powstała prawie 20 lat temu. W początkowym okresie działalności produkowała tzw. kantówkę (klejone elementy drewniane) do produkcji okien i drzwi. Szybko jednak rozpoczęła również produkcję samych okien i drzwi na bazie własnego materiału. Pozwoliło to na utrzymanie stolarki na najwyższym poziomie. Nowoczesne maszyny, doświadczeni stolarze i profesjonalni projektanci podejmują się realizacji najtrudniejszych zamówień, które inni producenci odrzucają.

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
FART rolety żaluzje

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

ul. Jagiellońska 95

85-027 Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Firma FART zajmuje się produkcją i montażem wszelkich przysłon…

P.H.U. EkoDrew Sp. z o.o.

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres

Barska 6

87-800 Włocławek

kujawsko-pomorskie

Kolbud DOM

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Fordońska 183

85-739 Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Oferujemy Państwu szeroki wybór bram garażowych, drzwi i okien, rolet…

Zobacz także