Zapytanie ofertowe

Geze Polska Sp. z o.o.

Firmy handlowe / dystrybutorzy, Producenci / Importerzy

ul. Annopol 21, 03-236 Warszawa, mazowieckie

Geze Polska Sp. z o.o.
Oceń firmę
3,82 / 11 głosów
Dodany 08.09.2010, 12:39
Oferta Opis Galeria

Firma Geze Polska oferuje szeroką gamę produktów: samozamykacze, napędy do drzwi automatycznych, systemy przewietrzania i oddymiania, zabezpieczenia dróg ewakuacyjnych, okucia do konstrukcji szklanych oraz systemy kontroli dostępu.

Automatyka drzwiowa GEZE
GEZE oferuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań użytkownika.
Systemy drzwi przymykowych charakteryzują sie prostym montażem. Mogą być instalowane na już istniejących drzwiach.
Systemy automatycznych drzwi przesuwnych to nowoczesna konstrukcja, elegancja i oszczędność miejsca.
Automatyczne drzwi karuzelowe są instalowane na wejściach do dużych reprezentacyjnych obiektów. Łączą w sobie estetykę i funkcjonalność.
Elementy sterujące sterują i zabezpieczają automatyczne systemy drzwiowe.
Więcej

GEZE Slimdrive SL

GEZE Geolan

Technika drzwiowa GEZE
Samozamykacze górne to rozwiązanie pasujące do każdych drzwi.
Samozamykacze chowane są niewidoczne, wymagają niewiele miejsca do montażu i zwiększają estetykę drzwi.
Samozamykacze podłogowe to rozwiązanie optymalne dla drzwi wahadłowych i przymykowych .
Okucia do drzwi przesuwnych są precyzyjne, mają niewielkie wymiary, przeznaczone do elementów przesuwnych takich jak drzwi, jak również rolety i okiennice.
Więcej informacji

Urządzenia do oddymiania i przewietrzania GEZE
GEZE proponuje szeroką gamę systemów do otwierania i zamykania okien o każdym kształcie, wielkości i konstrukcji. Paleta wyrobów obejmuje zarówno systemy do otwierania naświetli, jak i okucia pozwalające otwierać okna wielkopowierzchniowe - rozwiązania dla codziennego przewietrzania, jak i szybkiego i skutecznego napowietrzania i odprowadzania dymu i ciepła w przypadku pożaru.
Więcej informacji

Siłowniki wrzecionowe GEZE
Zamki GEZE IQ Lock

Systemy bezpieczeństwa GEZE

Szpitale, szkoły, dyskoteki - te i podobne budynki, w których nierzadko przebywają tysiące ludzi, muszą być wyposażone w systemy bezpieczeństwa zapewniające bezpieczeństwo zarówno w codziennych sytuacjach, jak i w razie pożaru. Współpracujące różne urządzenia GEZE, przykładowo napędy drzwi automatycznych, samozamykacze, zamki elektromotoryczne, elektrozaczepy, systemy alarmu pożarowego i stanu zagrożenia oraz system kontroli dostępu, wraz z centralą TZ 320 będącą "mózgiem" obiektu, tworzą system dróg ewakuacyjnych SecuLogic. System ten spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym rozwiązaniom tego typu. System spełnia warunki przedstawione w dokumencie EltVTR oraz w normie EN 13637.
Więcej

zdjęcie 5Systemy okuć do szkła GEZE

Szklane konstrukcje wpisują się dyskretnie w architekturę obiektów albo tworzą mocne akcenty artystyczne. Ze szkła wykonuje się fasady, ścianki działowe i drzwi. GEZE proponuje liczne rozwiązania okuć do szkła - wytrzymałe, funkcjonalne, estetyczne i bezpieczne: eleganckie konstrukcje bezramowe GEZE GGS, system konstrukcji całoszklanych GEZE SGG, okucia do drzwi rozwiernych wewnętrznych GEZE Atelier oraz GEZE Studio, systemy do drzwi przesuwanych ręcznie - ROLLAN, PERLAN, LEVOLAN, AEROLAN, GEOLAN, ścianki przesuwane ręcznie GEZE MSW.
Więcej informacji

zdjęcie 6zdjęcie 7zdjęcie 8

zdjęcie 1GEZE Polska Sp. z o.o. jest spółką-córką niemieckiej firmy GEZE GmbH. Powstała w 1997 r., zatrudniając początkowo jedynie kilku pracowników. Obecnie jest liderem na polskim rynku automatyki drzwiowej, samozamykaczy, okuć do drzwi i okien, urządzeń oddymiających i przewietrzających oraz systemów zabezpieczeń. W ofercie GEZE Polska są nie tylko kompleksowe rozwiązania dla inteligentnych budynków, ale również szeroki zakres profesjonalnych usług serwisowych. Firma wielokrotnie otrzymywała nagrodę Gazele Biznesu, przyznawaną dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom średniej wielkości, działającym fair play na rynku.

W 2008 r. Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club przyznały firmie Medal Europejski za "Kompleksowe rozwiązania dla budynków inteligentnych".
Firma należy do Związku Polskich Okien i Drzwi.

Elewacja ze szkła Nowoczesny budynek Aranżacja wnętrza Oświetlenie architektoniczne Nowoczesny budynek Nowoczesny budynek Sypialnia z łazienką Aranżacja wnętrz Aranżacja wnętrz
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Insmet Klinkier
Insmet Klinkier

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Zawodzie 1

09-120 Nowe Miasto

mazowieckie

Największy Wybór, Najlepsze Ceny

EuroMat Okna Drzwi

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Hallera 18

05-820 Piastów

mazowieckie

Zajmujemy się realizacją zamówień w zakresie stolarki otworowej. W…

PHU FOLKOS folie okienne

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Książkowa 7d

03-134 Warszawa

mazowieckie

- FOLIA DEKORACYJNA CUBIC ( kostka paski) szer rolki 92cm - FOLIA…

Zobacz także