Zapytanie ofertowe

IFTM Internorm Sp. z o.o.

Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Producenci / Importerzy

Nad Wilanówką 9, 02-933 Warszawa, mazowieckie

IFTM Internorm Sp. z o.o.
Oceń firmę
3,60 / 10 głosów
Dodany 15.02.2011, 12:37
Oferta Opis Galeria Filmy Cenniki Zamów Materiał

profil okna Internorm - okno drewniano-aluminioweOkna drewniano-aluminiowe Internorm spełniają wszystkie restrykcyjne wymagania, stawiane budownictwu energooszędnemu, a także pasywnemu. W oknach tych zastosowano połączenie materiałów: drewna, pianki termoizolacyjnej oraz aluminium. Taka kombinacja sprawia, że okna są odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w pielęgnacji (dzięki zewnętrznej nakładce aluminiowej), a jednocześnie zastosowanie drewna zapewnia wrażenie ciepła i komfortu.

Okna PVC-aluminiowe są jednym z najbardziej nowoczesnych rozwiązań, jakie pojawiły się na rynku okiennym. Kombinacja PVC i aluminium zapewnia doskonałą funkcjonalność okien, połączoną z doskonałą izolacyjnością termiczną i akustyczną. Nakładka aluminiowa zapewnia duży wybór wariantów wykończenia, a także odporność na warunki atmosferyczne.

profil okna Internorm - okno PVC-aluminiowe

Okna PVC charakteryzują się doskonałą jakością i wysoką funkcjonalnością. Zapewniają świetną izolacyjność cieplną oraz akustyczną, a także duży wybór opcji umożliwiających indywidualne kształtowanie wyglądu okna.

Drzwi drewniano-aluminiowe są wykonywane ze szczególnej kombinacji drewna, pianki termoizolacyjnej oraz aluminium. Spełniają one wszystkie wymagania dotyczące budownictwa niskoenergetycznego oraz pasywnego.

Wszystkie produkty Internorm są podzielone na trzy linie stylistyczne, pozwalające na optymalny dobór okien i drzwi do charakteru domu i upodobań jego właściciela.

Dowiedz się więcej o oknach i drzwiach Internorm – zamów bezpłatne
materiały informacyjne.

Linia studio

To okna i drzwi dla indywidualistów. Linia studio wyróżnia się prostą i minimalistyczną formą, która idealnie pasuje do nowoczesnej architektury. Większość modeli to okna zlicowane, które można całkowicie wbudować w ścianę, w ten sposób, że widoczna jest tylko szyba. Możliwy jest także montaż klasyczny – z całkowicie widoczną ościeżnicą oraz nowoczesna renowacja, czyli stylizowany wygląd okna i ramy.

linia okien Internorm studiookna Internorm z linii studio

Linia home

home pure – charakteryzuje nowoczesny styl oparty na prostych liniach. Okna i drzwi z tej linii mają nowoczesny, minimalistyczny design, podkreślający nowoczesną architekturę budynku.
home soft – to okna i drzwi o łagodnych liniach, pozwalające stworzyć przytulną, komfortową atmosferę. Różnorodne kształty okien tworzą olbrzymie możliwości aranżacji. Do wyboru są łuki półkoliste, odcinkowe, koszowe, gotyckie, a także wiele wersji szprosów oraz inne elementy.

linia okien Internorm home purelinia okien Internorm home soft

Linia ambiente

To okna i drzwi o klasycznej stylistyce, podkreślające tradycyjny charakter budynku. Doskonale pasują zarówno do klasycznych domów jednorodzinnych, jak eleganckich rezydencji.

linia okien Internorm ambienteokna Internorm z linii ambiente

Wszystkie linie okien uzupełnia kolekcja klamek, rolet przeciwsłonecznych, moskitier, a także drzwi wejściowe i elementy wielkopowierzchniowe.

okna InternormInternorm to wiodąca i największa marka okienna w Europie. Firma działa na skalę międzynarodową, oferując prekursorskie rozwiązania w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej. Internorm powstał w 1931 r., jako rodzinna firma w austriackim Traun.
Obecnie Internorm produkuje ponad 900 000 sztuk okien i drzwi w swoich trzech zakładach produkcyjnych w Sarleinsbach, Traun oraz Lannach. Daje to około 4000 sztuk dziennie. Do końca roku przedsiębiorstwo planuje zwiększyć produkcję o 7 procent, co zapewni wydajność na poziomie 960 000 sztuk rocznie. Internorm inwestuje również w innowacje i modernizuje swoje linie produkcyjne. Tylko w ciągu ostatnich ośmiu lat firma przeznaczyła na te cele 180 milionów euro. W ciągu tego samego okresu liczba pracowników zwiększyła się z 1496 do 1850, a w lipcu 2012 r. zostało wyprodukowane 20 milionowe okno.

Firma Internorm była pionierem w produkcji okien z PVC, którą rozpoczęła w 1966, jako prekursor na austriackim rynku. Dalekowzroczne działanie, przedsiębiorcze myślenie, know-how w zakresie technologii, połączone z wyczuciem trendów stylistycznych sprawiły, że Internorm stał się liderem na rynku. Obecnie Internorm to także marka okien drewniano-aluminiowych, drewniano-aluminiowych do budynków niskoenergetycznych i pasywnych, drzwi wejściowych, okiennic i szyb izolacyjnych.

Łącząc zasady high-tech i high-design, czyli najnowsze zdobycze techniki z doskonałym designem, Internorm jeszcze bardzie udoskonalił okna PVC, jest również europejskim liderem w produkcji okien do domów niskoenergetycznych i pasywnych. Ponadto od 18 lat Internorm projektuje i produkuje wysokiej jakości okna i drzwi wejściowe drewniano--aluminiowe, które wyznaczają standardy w całej Europie i już w wersji seryjnej nadają się do zastosowania w domach pasywnych. Jako jedyne przedsiębiorstwo w Europie Internorm może pochwalić się dziewięcioma certyfikatami komponentów do domów pasywnych, wydanymi przez Passivhausinstitut Darmstadt.

Inowoczesne okna Internormnternorm zajmuje się nie tylko produkcją, lecz jest także wiodącym twórcą innowacyjnych rozwiązań, posiadającym własny dział badań i rozwoju. Innowacyjne systemy okien i drzwi wejściowych są w 100% produkowane przez INTERNORM: od badań i rozwoju, poprzez wszystkie etapy produkcji, aż do finalnego produktu. Okna Internorm są wyposażone w specjalne okucia, dedykowane specjalnie dla nich, które powstały przy współpracy projektantów Internorm oraz firmy Winkhaus, która jest ich wieloletnim dostawcą. INTERNORM oferuje swoim klientom wyroby o najwyższej jakości w całej branży, a także wysoce kompetentne usługi – począwszy od doradztwa, poprzez montaż, aż po serwis.

fabryka i siedziba Internorm w TraunInternorm działa na skalę międzynarodową. Dwupoziomowy system dystrybucji i ponad 1250 kompetentnych dystrybutorów sprawia, że produkty Internorm są dostępne w całej Europie. Oddziały firmy znajdują się w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Słowenii, Chorwacji, Słowacji, Czechach, Wielkiej Brytanii, a także we Włoszech, Francji i na Węgrzech. Produkty Internorm są także dostępne w Polsce, Luksemburgu, Lichtensteinie, Belgii, Grecji, Irlandii, Holandii, Rumunii i Danii.

Produkcja Internorm odbywa się w trzech supernowoczesnych zakładach w Austrii. Tylko w 2012 r., firma zainwestuje 30 mln euro w rozbudowę zakładów, innowacje i technologie produkcyjne.
Centrala firmy znajduje się w Traun, a tamtejszy zakład specjalizuje się w produkcji szyb izolacyjnych, wyrobów specjalnych z PVC (takich jak okna ukośne i okrągłe), okien zespolonych, okiennic aluminiowych i aluminiowych drzwi wejściowych. W zakładzie w Sarleisbach, który jest najnowocześniejszą fabryką okien w Europie, powstają okna PVC, zarówno w wariantach wymiarowych, jak i wersjach indywidualnych. Natomiast w Lannach są produkowane okna i drzwi wejściowe drewniano-aluminiowe.

fabryka Internorm w Lannachfabryka Internorm w Sarleisbach

Punkty sprzedaży w Polsce:

  • BIURO HANDLOWE WARSZAWA - ul. Bartycka 26, Budynek 16A, Pawilon 908. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 10 do 17, sobota od 10 do 16.
  • BIURO HANDLOWE ŁÓDŹ - ul. Strykowska 133. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 9 do 17.
  • BIURO HANDLOWE KRAKÓW - ul. Zakopiańska 56A. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 10 do 18, sobota od 10 do 14.
  • BIURO HANDLOWE KATOWICE - Al. Roździeńskiego 188A. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 9 do 17.
  • BIURO HANDLOWE WROCŁAW - ul. Przyjaźni 28A. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 9 do 17.
okna Internorm - linia studio Internorm - okna ze szprosami Internorm - okna home soft dom z oknami Internorm z linii home soft eleganckie okna Internorm okna plastikowe Internorm okno pvc Internorm Internorm - okna pvc okna Internorm w nowoczesnym domu drzwi aluminiowe Internorm Internorm - drzwi do domu drzwi zewnętrzne Internorm Internorm - drzwi wejściowe okna Internorm w nowoczesnym wnętrzu drewniano-aluminiowe okno Internorm Internorm - okna energooszczędne okna drewniano-aluminiowe Internorm okna Internorm w klasycznym wnętrzu okna Internorm w stylu klasycznym okna Internorm z linii studio nowoczesne okna Internorm okna Internorm - wnętrze okna Internorm do nowoczesnego domu dom z oknami Internorm z linii home pure okna Internorm z łukami okno Internorm

Twoje dane

Dane kontaktowe

Dane firmy (opcjonalnie)

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Wnetrze zpomyslem

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Kobielska

04-357 PRUSZKÓW

mazowieckie

sklep.wnetrzezpomyslem.eu Producent mebli na zamówienie . Importer…

Pablo Stone

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

gen. zajączka 52

05-502 piaseczno

mazowieckie

Zakład kamieniarski Pablo Stone zajmuje się wykonaniem na zamówienie…

Twoje Okna s.c.

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres

Królewska 90

05-825 Grodzisk Mazowiecki

mazowieckie

Zobacz także