IsoFas sp.z o.o.

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Inne

Pawliczka 26, 41-800 Zabrze, śląskie

Oceń firmę
4,00 / 7 głosów
Dodany 04.04.2011, 13:20
Opis
Przedsiębiorstwo IsoFas istnieje na rynku branży fasadowej i konstrukcji aluminiowych od 1992 r. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników w działach produkcji warsztatowej, technologicznym, montażowym oraz marketingowym.
Posiadamy własne obiekty warsztatowe, magazynowe i biurowe oraz wyposażenie maszynowe pozwalające wykonać zaawansowane techniczniei projektowo konstrukcje. Naszymi zleceniodawcami są najczęściej generalni wykonawcy obiektów budowlanych i bezpośredni inwestorzy instytucjonalni. Współpracujemy z biurami architektonicznymi udzielając konsultacji na etapie projektowania obiektów.

Naszymi dostawcami są renomowane firmy będące twórcami systemów aluminiowych, producenci szkła, okuć budowlanych, automatyki okienneji drzwiowej m.in. Yawal, Schüco, Aluprof, AGC Flat Glass Europe, Glaspol Saint-Gobain, Besam, Dorma. Posiadamy autoryzację naszych dostawców na wytwarzanie wyrobów opartych o ich systemy i technologię.

W 2006r. uzyskaliśmy Certyfikat Zgodności ITB w zakresie produkcji drzwi przeciwpożarowych oraz segmentów przeciwpożarowych ścian wewnętrznych i zewnętrznych w systemach Yawal TM 75 EI oraz Schüco Firestop II. W tym samym roku poszerzyliśmy działalność o produkcję żaluzji zewnętrznych oraz bram rolowanych w systemach Alukon i Exte oraz o sprzedaż bram segmentowych. W zakresie dostawy napędów i sterowań do żaluzji współpracujemy z firmą Selve. Jesteśmy również producentem parapetów zewnętrznych z blach aluminiowych i stalowych (w tym powlekanych foliami renolit).

Dbając o najwyższą jakość naszych wyrobów, wszystkie nasze produkty wytwarzamy zgodnie z odpowiednimi aprobatami technicznymi lub normami europejskimi i znakujemy znakiem budowlanym lub znakiem CE.

"Solidne podstawy naszej działalności oraz pewność co do właściwie obranego kierunku rozwoju pozwalają nam z dużym optymizmem i nadzieją patrzeć w przyszłość oraz stanowią gwarancję dla trwałego rozwoju firmy"
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
ProfSystem

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Grottgera 27

44-100 Gliwice

śląskie

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji…

AFRISO Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Szałsza, ul. Kościelna 7

42-677 Czekanów

śląskie

AFRISO dostarcza wysokiej jakości rozwiązania pomiarowe, nadzorcze i…

Adres Opis

Karczewicka 55

42-270 Częstochowa

śląskie

REVIA PRODUCENT DRZWI I MEBLI DĘBOWYCH oferuje oryginalne drzwi…

Zobacz także