MS więcej niż OKNA

Firmy handlowe / dystrybutorzy, Producenci / Importerzy

ul. Grottgera 15, 76-200 Słupsk, warmińsko-mazurskie

Oceń firmę
4,00 / 10 głosów
Dodany 02.06.2009, 13:01
Opis
Firma MS jest obecna na rynku od 1991 roku i od początku swojego istnienia zajmuje czołowe miejsce wśród polskich producentów okien i drzwi. Rozwijając się na przestrzeni lat, osiągnęła stabilną pozycję lidera rynku stolarki budowlanej. MS Pomorska Fabryka Okien jako jedna z pierwszych otrzymała rekomendację Związku Polskie Okna i Drzwi. Obecnie MS stanowi grupę powiązanych ze sobą kapitałowo przedsiębiorstw produkcyjnych usytuowanych na terenach o powierzchni 100 000 m2 i zatrudniających blisko 450 osób. Sieć dystrybucji stanowi ponad 250 salonów sprzedaży działających na terenie całej Polski. Tak szeroko rozbudowany system sprzedaży pozwala nam na dynamiczne działanie i budowę indywidualnych relacji z naszymi klientami. Jesteśmy blisko, na czas, z wysokiej jakości produktami, obsługą i profesjonalnym serwisem gwarancyjnym.

Dysponujemy potencjałem pozwalającym realizować najtrudniejsze wyzwania, jakie stawia przed nami nie tylko architektura współczesna, ale również obiekty zabytkowe. Najnowsze rozwiązania techniczne połączone ze szczególnie wysoką jakością sprawiają, że nasze produkty są doceniane przez licznych odbiorców w kraju i za granicą, między innymi w Niemczech, Szwecji, Holandii, Hiszpanii, Islandii, Belgii, Słowacji, Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

W swojej ofercie posiadamy okna i drzwi PVC, aluminiowe i drewniane, rolety, moskitiery oraz produkty z kamienia naturalnego. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą stosującą seryjnie zaawansowane rozwiązania energooszczędne w stolarce okiennej. Produkowane przez nas okna TYTANOWEtermo PVC wyposażone we Wzmocnienia Termiczne MS i wkład szybowy SUPERtermo U = 0,6 W/(m2•K) osiągają bezkonkurencyjne parametry termiczne. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia: nominacja do godła Teraz Polska 2008, Pomorski Produkt 2007, Kryształowy Profil 2007, Pomorski Lider Innowacji 2006, Firma Innowacyjna 2006.

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA

1. Nominacja do Godła Teraz Polska 2008 za okno TYTANOWEtermo PVC.
2. Pomorski Produkt 2007 dla okna TYTANOWEGOtermo PVC.
3. Kryształowy Profil 2006 w kategorii Innowacyjność za okno TYTANOWEtermo PVC.
4. Pomorski Lider Innowacji 2006 w kategorii Innowacyjny Produkt dla okna TYTANOWEGOtermo PVC - nagroda przyznana podczas Targów Nauki i Techniki TECHNICON w Gdańsku.
5. Firma Innowacyjna 2006 - wyróżnienie przyznane przez kapitułę konkursu Słupskich Dni Gospodarki.
6. Złoty Kask 2006 za okno TYTANOWEtermo PVC - nagroda przyznana podczas Targów Budowlanych w Gdańsku.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
P.P.H.U Toma'S s.c.

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Grobelno 8

82-200 Malbork

warmińsko-mazurskie

Jesteśmy młodą firmą na rynku zajmującą się produkcją okien w…

Multiplexi

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Kościuszki 5

19-300 Ełk

warmińsko-mazurskie

Multiplexi- Dealer sprzedaży okien i drzwi na terenie Ełku, Suwałk i…

Techtrans- Wózki Widłowe

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres

Strażnicza 1

82-300 Elbląg

warmińsko-mazurskie

Zobacz także