MS więcej niż OKNA

Producenci / Importerzy

ul. Grottgera 15, 76-200 Słupsk, pomorskie

Oceń firmę
3,29 / 7 głosów
Dodany 02.06.2009, 13:01
Opis Galeria Cenniki
Firma MS jest obecna na rynku od 1991 roku i od początku swojego istnienia zajmuje czołowe miejsce wśród polskich producentów okien i drzwi. Rozwijając się na przestrzeni lat, osiągnęła stabilną pozycję lidera rynku stolarki budowlanej. MS Pomorska Fabryka Okien jako jedna z pierwszych otrzymała rekomendację Związku Polskie Okna i Drzwi. Obecnie MS stanowi grupę powiązanych ze sobą kapitałowo przedsiębiorstw produkcyjnych usytuowanych na terenach o powierzchni 100 000 m2 i zatrudniających blisko 450 osób. Sieć dystrybucji stanowi ponad 250 salonów sprzedaży działających na terenie całej Polski. Tak szeroko rozbudowany system sprzedaży pozwala nam na dynamiczne działanie i budowę indywidualnych relacji z naszymi klientami. Jesteśmy blisko, na czas, z wysokiej jakości produktami, obsługą i profesjonalnym serwisem gwarancyjnym.

Dysponujemy potencjałem pozwalającym realizować najtrudniejsze wyzwania, jakie stawia przed nami nie tylko architektura współczesna, ale również obiekty zabytkowe. Najnowsze rozwiązania techniczne połączone ze szczególnie wysoką jakością sprawiają, że nasze produkty są doceniane przez licznych odbiorców w kraju i za granicą, między innymi w Niemczech, Szwecji, Holandii, Hiszpanii, Islandii, Belgii, Słowacji, Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

W swojej ofercie posiadamy okna i drzwi PVC, aluminiowe i drewniane, rolety, moskitiery oraz produkty z kamienia naturalnego. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą stosującą seryjnie zaawansowane rozwiązania energooszczędne w stolarce okiennej. Produkowane przez nas okna TYTANOWEtermo PVC wyposażone we Wzmocnienia Termiczne MS i wkład szybowy SUPERtermo U = 0,6 W/(m2•K) osiągają bezkonkurencyjne parametry termiczne. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia: nominacja do godła Teraz Polska 2008, Pomorski Produkt 2007, Kryształowy Profil 2007, Pomorski Lider Innowacji 2006, Firma Innowacyjna 2006.

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA

1. Nominacja do Godła Teraz Polska 2008 za okno TYTANOWEtermo PVC.
2. Pomorski Produkt 2007 dla okna TYTANOWEGOtermo PVC.
3. Kryształowy Profil 2006 w kategorii Innowacyjność za okno TYTANOWEtermo PVC.
4. Pomorski Lider Innowacji 2006 w kategorii Innowacyjny Produkt dla okna TYTANOWEGOtermo PVC - nagroda przyznana podczas Targów Nauki i Techniki TECHNICON w Gdańsku.
5. Firma Innowacyjna 2006 - wyróżnienie przyznane przez kapitułę konkursu Słupskich Dni Gospodarki.
6. Złoty Kask 2006 za okno TYTANOWEtermo PVC - nagroda przyznana podczas Targów Budowlanych w Gdańsku.
Parapet okienny Parapet okienny
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Damian Narkiewicz

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Aleksandra Dulina, 6

80-180 Gdańsk

pomorskie

Aquacleaning24 to firma specjalizująca się w czyszczeniu oraz myciu…

"Agat+" Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Przestrzenna 75

70-800 Szczecin

pomorskie

Agat+ Sp. z o.o. jest niekwestionowanym liderem w produkcji okien i…

SzkłoKoncept

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Handlowa 21

81-061 Gdynia

pomorskie

Szkło Koncept oferuje Państwu sprzedaż gotowych artykułów…

Zobacz także