Norwis Sp. z .o.o.

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Inne

Biczyce Dolne 217, 33-395 Chełmiec, małopolskie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 11.07.2014, 11:59
Opis
Spółka NORWIS jest producentem okien i drzwi z rewolucyjnego materiału z włókna szklanego czyli Fiberglass. Fabryka znajduje się na terenie wschodniej Słowacji. Firma uruchomiła swoją własną linię produkcyjną profilu i stolarki, która w ciągu całego roku optymalnie zaopatruje własną produkcję w wysokiej jakości komponenty do tworzenia konstrukcji okiennych i drzwiowych.
Stolarka z Fiberglass znalazła szerokie zastosowanie w budownictwie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz w budownictwie przemysłowym i korporacyjnym [tzw. biurowce oraz centra handlowe]. Idea tworzenia okien i drzwi z włókna szklanego zrodziła się w odpowiedzi na potrzeby Klientów, których oczekiwania dotyczące stolarki diametralnie zmieniły się w ciągu ostatnich lat.
Nowoczesne budownictwo to przecież ogromne przestrzenie, wysokie drzwi i duże przeszklone ściany - obserwujemy to przecież w naszym najbliższym sąsiedztwie. Dostępne na rynku materiały do produkcji stolarki często nie radzą sobie z nietypowymi i sporymi konstrukcjami. NORWIS to zmienił - postawiono na niwelowanie tych wad oraz innych niedociągnięć. Połączono tę ideę z technologią nową, oszczędzającą energię i oferującą doskonałą jakość - z systemem Fiberglass.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Velset Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Zakopiańska 56

30-418 Kraków

małopolskie

Interesują Cię okna dachowe, które to spełnią wszystkie niezbędne…

AH Hardt sp.j.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Cholerzyn 215

32-060 Liszki k.Krakowa

małopolskie

Firma AH Hardt sp.j. jest najstarszym i najbardziej doświadczonym…

Bracia Nowaccy

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Komunalna 1

64-600 Oborniki

małopolskie

Stolarka okienna

Zobacz także