Zapytanie ofertowe

OknoPlus

Firmy handlowe / dystrybutorzy, Producenci / Importerzy

ul. Zgodna 55, 30-444 Kraków - Libertów, małopolskie

OknoPlus
Oceń firmę
3,92 / 24 głosów
Dodany 04.06.2009, 20:47
Oferta Opis Galeria Filmy

Firma OknoPlus specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. Oferuje okna z PVC produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna z PVC wyróżnia bardzo dobra izolacyjność termiczna i akustyczna, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny i ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna z PVC są dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość to atuty firmy.

Cechy charakterystyczne okien z PVC OknoPlus:

  • szerokość profilu 73 mm,
  • system trzykomorowych uszczelek,
  • stalowe, zamknięte wzmocnienie,
  • szyba ciepłochronna U = 0,6 do 1,0 W/(m²·K),
  • ciepła ramka międzyszybowa SwissSpacer.

zdjęcie 1Okucia
We wszystkich swoich oknach OknoPlus stosuje markowe, oryginalne okucia niemieckiej firmy Winkhaus - są to klamki, ukryte zawiasy Select (zdjęcie obok), zabezpieczenia antywłamaniowe. Wyróżnia je prosta obsługa i regulacja - pozioma i pionowa - oraz regulacja siły docisku skrzydła. Okucia obwiedniowe są jak klocki lego - są montowane z drobnych elementów łączonych liniowo w różnych wariantach.

Nowość w ofercie firmy - okucia ActivPilot

Nowość w ofercie firmy - okucia ActivPilot
Nowość w ofercie firmy - okucia ActivPilot

Szyby
OknoPlus stosuje w swoich oknach energooszczędne, nowoczesne szyby dwukomorowe CLIMATOP. W skład zestawu wchodzi dwukomorowa szyba z powłoką niskoemisyjną, która ogranicza utratę nagromadzonego w budynku ciepła. Zestaw CLIMATOP ONE osiąga wartość współczynnika Ug = 0,4 W/(m²·K).
Ważny jest też rodzaj użytego w przestrzeni międzyszybowej gazu. Najbardziej efektywnym gazem jest krypton. Wyższa cena takiego zestawu w stosunku do wypełnienia argonem wynika z jego niższej zawartości w powietrzu, skąd się go otrzymuje. Dzięki zastosowaniu konstrukcji dwukomorowej współczynnik Ug szyby ma wartość od 0,8 do 0,6 W/(m²·K).
Szyby mają uniemożliwiać "ucieczkę ciepła" na zewnątrz. Szyby w oknach OknoPlus są wyposażone w powłokę Bioclean znajdującą się na zewnętrznej tafli zestawu i nadającą szybom właściwości samoczyszczące. Oznacza to mniej detergentów i niższe koszty eksploatacji budynków. Szyby izolują od hałasu, co jest ważne szczególnie w większych miastach oraz w pobliżu dróg, torów kolejowych czy lotnisk (STADIP SILANCE). Szkło laminowane zabezpiecza również przed włamaniem.
W pakiecie CLIMATOP ONE OknoPlus proponuje także ciepłą ramkę dystansową SwissSpacer. Ten produkt stanowi dopełnienie nowoczesnych zespoleń. Likwiduje efekt mostka termicznego na krawędzi szyby i poprawia współczynnik przenikania ciepła okna.

Drzwi

Drzwi wejściowe to ważny element każdego domu. Powinny łączyć w sobie wiele funkcji – piękno, estetykę, bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz ochronę przed zimnem i deszczem.
OknoPlus proponuje Państwu drzwi szczególne, w których zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne i bogate wzornictwo. Nowoczesna technologia, połączona z solidnością wykonania, ułatwia ich obsługę, daje dużą izolację termiczno-akustyczną oraz ochronę przed włamaniem.
Dla spełnienia wszelkich oczekiwań estetycznych Klientów, OknoPlus cyklicznie zmienia wzornictwo oraz kolorystykę kreując nowe trendy rynkowe.

drzwi Dakotadrzwi Kaliforniadrzwi Karolina

OknoPlus oferuje też systemy okienno-drzwiowe, systemy fasadowe i okna z aluminium, a także rolety wewnętrzne, zewnętrzne, napędy do rolet i bramy garażowe.

Zobacz zdjęcia produktów w zakładce GALERIA

OknoPlusW dobie globalizacji i komercjalizacji OknoPlus z dystansem podchodzi do masowej produkcji. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów ceniących estetykę, jakość i niepowtarzalność.

OknoPlus to ludzie – zespół profesjonalnych fachowców, którzy nie tylko wykorzystują najnowsze technologie ale także swój talent i inwencję. Większość z nas może się pochwalić kilkunastoletnim doświadczeniem w tej branży. Dla nas okna to nie tylko wymiar i cena, ale również solidność wykonania, estetyka, funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez wiele lat!

Naszą specjalnością są wysokiej klasy okna energooszczędne, w tym aluminiowe i wykonane z PCV. W toku wielu lat doświadczeń, mając na celu wychodzenie naprzeciw szerokiemu i zróżnicowanemu wachlarzowi potrzeb klientów, systematycznie poszerzaliśmy naszą ofertę o nowe pozycje. Dzięki temu, w chwili obecnej przedsiębiorstwo OknoPlus to nie tylko producent okien PCV, ale także firma posiadająca w ofercie m.in. drzwi tarasowe przesuwne, zewnętrzne drzwi wejściowe, bramy garażowe i wiele innych nowoczesnych produktów. Posiadamy główną siedzibę w Krakowie, jednak nasze punkty sprzedaży odnaleźć można również w takich miastach, jak Warszawa, Poznań i wielu innych zlokalizowanych w całej Polsce.

okno narożne szprosy okienne szprosy w oknach okna ze szprosami okna w kolorze niebieskim okna PVC w drewnianym domu okna PVC - dom drewniany okna PVC w domach drewnianych okna w kolorze szarym okna - kolor szary ogród zimowy przy domu ogród zimowy okno - nietypowy kształt nietypowe okno - wole oko nietypowe okno okna nietypowe nietypowe kształty okien konstrukcja aluminiowa konstrukcja aluminiowa - fasada okna w hotelu Hotel SPA - okna przeszklona elewacja eleganckie okna drzwi zewnętrzne aluminiowe drzwi wejściowe drzwi przesuwne HST 2 drzwi przesuwne HST 1 okna energooszczędne ciepłe okna okna bezpieczne bezpieczne okna nowoczesne okna okna nowoczesne drzwi zewnętrzne - nowoczesna forma nowoczesne drzwi - detal nowoczesne drzwi zewnętrzne - wykończenie drzwi wejściowe Dakota drzwi wejściowe Kalifornia drzwi zewnętrzne Karolina
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
TEB i Partner Sp. z o.o.

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres

Porąbka Uszewska 326

32-854 Porąbka Uszewska

małopolskie

Velset Sp. z o.o. oddział Kraków

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Zakopiańska 56

30-418 Kraków

małopolskie

Firma Velset Sp.zo.o. istnieje od 2008 roku. Tworzymy międzynarodową…

FHU Venster

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Biecka 23J

38-300 Gorlice

małopolskie

Sprzedaż i montaż okien PCV, bram garażowych, stolarki aluminiowej,…

Zobacz także