PPHU KARNIX

Firmy handlowe / dystrybutorzy, Producenci / Importerzy

Kleszewo 59, 06-100 Pułtusk, mazowieckie

Oceń firmę
3,36 / 14 głosów
Dodany 01.05.2010, 13:08
Opis
Karnix jest jednym z wiodących producentów karniszy w Polsce. Przedsiębiorstwo powstało w 1993 r. jako rodzinna, kilkuosobowa firma. Szereg pomysłów, inspiracje i energia zespołu przyczyniły się do dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa. W 2000 r. zatrudnienie wynosiło już ponad 50 osób. Firma nawiązała liczne kontakty z kontrahentami zagranicznymi, m.in. z Niemiec, Wegier, Rosji, Kazachstanu, Litwy, Czech, Estonii oraz Białorusi.
Dzisiaj Karnix jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą firmą, zajmującą się produkcją karniszy. Siedziba i zakład produkcyjny firmy mieści się w Kleszewie, koło Pułtuska (na Mazowszu). W halach o łącznej powierzchni 2500 m² , wytwarzamy miesięcznie kilkanaście tysięcy mb karniszy. Materiał wyjściowy podlega procesowi drobiazgowej kontroli parametrów - a części nie spełniające wymogów są automatycznie odcinane. Cała nasza produkcja opiera się na elektronicznie sterowanej i nadzorowanej linii, jednej z najbardziej nowoczesnych na świecie, dzięki czemu firma posiada potencjał produkcyjny pozwalający sprostać praktycznie każdemu zamówieniu.
Aktualnie w ofercie firmy znajdują się karnisze metalowe, drewniane, aluminiowe, szynowe, prostokątne, kwadratowe oraz zasłony sznurkowe. Szeroka ich gama potrafi wkomponować się w każde wnętrze, począwszy od utrzymanego w stylu rzymskim, skończywszy na bardzo nowoczesnym. Karnisze KARNIX są łatwe w montażu. Są dostępne w wielu kolorach i wymiarach, dzięki czemu znajdują zastosowanie zarówno w budynkach prywatnych jak też w obiektach użyteczności publicznej.
KARNIX oferuje produkty o najwyższej jakości, gwarantuje terminową dostawę i korzystną cenę. Długoletnia praca nad formą i jakością produktów pozwoliła stworzyć markę, której zaufało tysiące klientów w Polsce i za granicą. Firma uruchomiła także sklep internetowy, który pozwala dokonać zakupu, nie ruszając się z mieszkania. Zamówiony towar wysyłany jest szybko i bezpiecznie, gwarantując jego jakość i zgodność z opisem.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Zobacz także