Pracownia krawiecka „B-Styl”

Wykonawcy

DOBRUCOWA, 38-204 TARNOWIEC - RZESZÓW, podkarpackie

Oceń firmę
4,14 / 7 głosów
Dodany 21.03.2012, 20:13
Opis
Spełniając Państwa oczekiwania i marzenia szyjemy w naszej pracowni krawieckiej wyjątkowe, o niepowtarzalnym charakterze dekoracje okienne. Dostosowując się do nowych trendów modelujemy tkaniny tworząc ciekawe aranżacje do wystroju okien.

Przyjemny, ciepły i bezpieczny klimat mieszkania tworzy się nie tylko poprzez kolor ścian i gustowne meble, ale przede wszystkim odpowiednio dobrany wystrój okien. Odpowiednio dopasowany wzór, inspirująca faktura, a także odpowiednia długość firanek lub zasłon całkowicie odmienią Twoją przestrzeń życiową. Z naszymi aranżacjami doznasz uczucia zadowolenia z wystroju Swoich wnętrz, jak również zachwyt odwiedzających gości.

Szyjemy firany i zasłony według indywidualnych pomysłów klientów lub naszych projektów z naszej kolekcji tkanin lub powierzonych.
Wszystkie wystawiane przez nas dekoracje okienne są szyte w naszej pracowni krawieckiej. Posiadamy markowe maszyny szwalnicze, hafciarkę komputerową
z tysiącami ciekawych wzorów.

Używane przez nas materiały i tkaniny są najwyższej klasy. Projektujemy dekoracje okienne zarówno u nas jak i u klienta. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze chcące zlecić wykonanie prac szwalniczych.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres

Racławicka 7

39-300 Mielec

podkarpackie

Adres

671

37-122 Albigowa

podkarpackie

"Oknovia"

Wykonawcy

Adres

237

36-053 Łowisko

podkarpackie

Zobacz także