Zapytanie ofertowe

REHAU Sp. z o.o.

Inne

Poznańska 1 A, 62-081 Przeźmierowo k. Poznania, wielkopolskie

REHAU Sp. z o.o.
Oceń firmę
4,76 / 17 głosów
Dodany 23.02.2012, 08:38
Oferta Opis Filmy
Szeroka gama systemów okiennych z PVC.
 

SYNEGO SLIDE – okna i drzwi przesuwne

 
zdjęcie 1
 
SYNEGO SLIDE REHAU to nowoczesne drzwi i okna przesuwne, które można otwierać i zamykać prawie bez wysiłku, w kilku prostych ruchach. Ponadto, to rozwiązanie zapewnia mnóstwo światła w pomieszczeniu, ponieważ jego wymiar maksymalny to aż 4 m x 2,6 m. Nie sposób nie wspomnieć o bardzo dobrych parametrach cieplnych i akustycznych tego rozwiązania. Dzięki nim straty ciepła są zminimalizowane, a hałas docierający z zewnątrz zostaje zmniejszony aż 20-krotnie. Szeroki wybór kolorystyki dopełnia ten atrakcyjny produkt.
 
zdjęcie 2
 
Okna przesuwne SYNEGO SLIDE pozwalają zaoszczędzić miejsce, ponieważ nie otwierają się jak klasyczne okna, a tym samym skrzydło nie „wchodzi” do wnętrza pomieszczenia tylko otwiera się równolegle ze ścianą. Dzięki temu można rozstawić meble zgodnie z własnym pomysłem, a nawet zostawić kwiaty na parapecie, gdy okno jest szeroko otwarte. Wysoka klasa ochrony przeciwwłamaniowej okien i drzwi przesuwnych SYNEGO SLIDE pozwala czuć się bezpiecznie we własnym domu.

Okna SYNEGO
SYNEGO to okna, które są nie tylko ładne, ale i ekonomiczne. Ich wysoka izolacyjność termiczna pozwala oszczędzić do 50% energii cieplnej, co znacząco przekłada się na wysokość rachunków za ogrzewanie. W domu można cieszyć się błogą ciszą, ponieważ okna SYNEGO bardzo dobrze tłumią hałas. Dzięki zastosowaniu dodatkowych rozwiązań ochrony przeciwwłamaniowej, takich jak REHAU Smart Guard, można poczuć się jeszcze bezpieczniej.
Ponadto, okna SYNEGO są wykonane z niezwykle gładkiej powierzchni. Oznacza to, że brud nie przylega do powierzchni profili, przez co ich czyszczenie jest łatwe i szybkie.
 
zdjęcie 3 

GENEO

Okna GENEO to najwyższa klasa w zakresie ochrony cieplnej, połączona z najlepszą izolacyjnością akustyczną i skuteczną ochroną przeciwwłamaniową. Dzięki wykonaniu rdzenia profili z tworzywa kompozytowego, można było zrezygnować z tradycyjnie stosowanych wzmocnień stalowych. Przez to poprawiły się znacznie właściwości termiczne profili. Mimo braku stali, nowatorska technologia sprawia, że okna GENEO są niezwykle stabilne i uzyskują parametry, których nie mogą zaoferować inne systemy okienne, m.in.:
  • oszczędność nawet do 76% energii
  • wysoki stopień zabezpieczeń przeciwwłamaniowych
  • 24-krotna redukcja hałasu
  • nieograniczone możliwości kreacji wyglądu okien
  • gładka powierzchnia zewnętrzna profili ułatwia ich czyszczenie i pielęgnację
  • okna GENEO są dostępne także w wersji certyfikowanej do budownictwa pasywnego
  • rodzina profili GENEO obejmuje także drzwi zewnętrzne i drzwi podnośno-przesuwne.
 
zdjęcie 4

Od ponad 70 lat na świecie i 25 lat w Polsce firma REHAU tworzy innowacje, które umożliwiają wykorzystywanie tworzyw polimerowych. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie stykają się bezpośrednio lub pośrednio z produktami REHAU, często nawet o tym nie wiedząc. Zastępujemy konwencjonalne materiały nowymi, bardziej wydajnymi, indywidualnymi recepturami na bazie polimerów – z nadrzędną myślą „Planet First”.

Chęć odkrywania nowych zastosowań polimerów sprawia, iż REHAU należy do wiodących na rynkach światowych dostawców produktów i gotowych rozwiązań systemowych dla branży budowlanej, przemysłowej, motoryzacyjnej i meblarskiej. Ponad 20 000 pracowników w ponad 170 oddziałach, na pięciu kontynentach, tworzy nowe scenariusze w takich obszarach jak mobilność, efektywność energetyczna, pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych, zarządzanie gospodarką wodną i Future Living.

Dla branży okiennej REHAU projektuje i wytwarza systemy profili PVC do produkcji okien, drzwi zewnętrznych i tarasowych. Postanowiliśmy zaprojektować okna i drzwi, które będą tak samo nowoczesne, jak nasze życie. Oparte na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych i dające różnorodne możliwości aranżacji. Przeznaczone do wszystkich typów obiektów i spełniające wszelkie oczekiwania odnośnie wyglądu, designu, efektywności energetycznej czy technologii produkcji. Nie stoimy w miejscu, lecz nieustannie się rozwijamy.

REHAU. Okna odkrywane na nowo. Na miarę dzisiejszych potrzeb.

zdjęcie 1

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Klasztorna 1

61-779 Poznań

wielkopolskie

Żaluzje, Rolety, Markizy, Moskitiery

Adres Opis

Obornicka 51a

62-002 Suchy Las

wielkopolskie

Okna, Drzwi Balkonowe

Adres Opis

Spółdzielców 85

62-510 Konin

wielkopolskie

Okna Pcv

Zobacz także