Zapytanie ofertowe

Rehau Sp. z o.o.

Inne

Poznańska 1 A, 62-081 Przeźmierowo k. Poznania, wielkopolskie

Rehau Sp. z o.o.
Oceń firmę
4,76 / 17 głosów
Dodany 23.02.2012, 08:38
Oferta Opis Galeria Filmy

Systemy okienne i fasadowe

systemy okienne

Budując, myślimy o uznanej jakości produktów firmy REHAU. Nasze oferta obejmuje systemy profili do produkcji okien, drzwi, rolet, okiennic, ogrodów zimowych oraz fasad. Czy jest to nowy budynek, czy też renowacja, innowacyjne rozwiązania systemowe REHAU są silnym atutem Państwa obiektu. Jednocześnie w każdym momencie budowy dostępny jest profesjonalny serwis - od projektu aż po realizację.

Systemy drzwiowe REHAU

Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę domu. Firma REHAU oferuje Państwu nieomal nieograniczoną swobodę w kształtowaniu formy drzwi zewnętrznych - od klasycznych aż po ultranowoczesne. Systemy drzwiowe w połączeniu z systemami okiennymi tworzą idealny harmonijny obraz całego obiektu.

drzwi zewnętrzne

Drzwi podnośno-przesuwne REHAU

Wielu z nas marzy, aby mieszkanie było wypełnione światłem i jak najbliższe naturze. Przeszklona elewacja z wyjściem na balkon, taras z możliwością użytkowania nie tylko latem - dzięki nim poszerzysz swoją przestrzeń mieszkalną, zapewniając sobie wspaniałe widoki. Drzwi podnośno-przesuwne z systemów profili REHAU to wysokie parametry termoizolacyjne, przyczyniające się do oszczędności energii. Ich bardzo dobra szczelność na przenikanie wiatru powoduje, iż drzwi te nadają się do zastosowania nawet w bardzo wietrznych regionach. Dodatkowo podniesiesz wartość swojego mieszkania, niezależnie czy jest to budynek nowo budowany, czy też już istniejący.

System rolet REHAU

Skuteczna ochrona przed zimnem czy też hałasem, dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniami, ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem i ciekawskimi spojrzeniami to jedna z wielu korzyści, jakie oferują okna i drzwi z roletami z systemu Comfort-Design Plus. Ten innowacyjny i funkcjonalny system przekonuje również szeroką paletą oferowanych produktów i możliwości kolorystycznych.

System okiennic REHAU

Okiennice oferują szerokie spektrum możliwości zastosowania: tworzą szczególne miły akcent domu, oferują ochronę przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów, pozwalają sterować klimatem w pomieszczeniu dopasowując poziom nasłonecznienia. Innowacyjne okiennice REHAU są idealnie zharmonizowane z elewacją budynku, dopasowane bogactwem form oraz kolorów do każdego stylu architektonicznego.

Systemy fasadowe REHAU

Ażeby uzyskać filigranową konstrukcję przy dużych powierzchniach przeszklonych, firma REHAU oferuje systemy fasadowe, stanowiące uzupełnienie do systemów okiennych. Dzięki konstrukcji słupowo-ryglowej możliwe są przeszklenia pionowych fasad szklanych, fasad osłaniających klatki schodowe, fasad wielobocznych, przeszklonych witryn sklepowych, osłon drzwi wejściowych, ukośnych oszkleń dachowych itp. Wąska powierzchnia czołowa profili, wynosząca zaledwie 50 mm oraz doskonałe parametry termoizolacyjne to kolejne zalety systemów fasadowych REHAU. Jako rozwiązanie do domów pasywnych oferujemy certyfikowany przez Instytut Domu Pasywnego system REHAU-Polytec 50 PHZ.

Systemy ogrodów zimowych REHAU

Ogrody zimowe REHAU poszerzają przestrzeń mieszkalną, umożliwiając całoroczny wypoczynek w otoczeniu światła i zieleni. Nowoczesne termoizolujące profile i przemyślana konstrukcja dachowa zapewniają wysoki komfort mieszkania przy niskich kosztach za zużycie energii.

Parapety wewnętrzne REHAU

Parapety wewnętrzne stanowią idealne uzupełnienie do wszystkich systemów okiennych REHAU. Bogaty asortyment, szeroka paleta wzorów pozwala na dopasowanie parapetów do prawie każdej sytuacji budowlanej. Zarówno w nowych budynkach, jak i przy renowacjach.

zdjęcie 1REHAU jest wiodącym na rynkach światowych dostawcą produktów i systemów dla budownictwa, motoryzacji i przemysłu. Dzięki swojej innowacyjności, szerokiej specjalizacji i efektywności wynikającej z połączenia obu tych cech, nowoczesne i profesjonalnie zarządzane przedsiębiorstwo rodzinne jest wyjątkiem w przemyśle tworzyw sztucznych. Do naszych kluczowych kompetencji należą technologie materiałowe i systemowe oraz uszlachetnianie powierzchni. Dzisiaj na sukces i rozwój firmy REHAU pracuje ponad 15 000 osób na całym świecie . 

 

okna Geneo system okien Geneo okna sześciokątne nietypowe okna okna w nowoczesnym budownictwie przeszklenia w domu system Geneo okna - system Geneo okna w nowoczesnym budynku nowe okna w kamienicy okna i drzwi balkonowe wymiana okien drzwi balkonowe w domu nowoczesne okna kształty okien okna do domu drzwi balkonowe przesuwne duże przeszklenia w domu okna do nowoczesnego domu drzwi balkonowe okna w mieszkaniu okna w bloku
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Podbiałowa 13

61-680 Poznań

wielkopolskie

Żaluzje, Rolety, Markizy, Moskitiery

Adres Opis

Ostatnia 41

60-102 Poznań

wielkopolskie

Okna Pcv

Adres Opis

Małeckiego 5

60-705 Poznań

wielkopolskie

Okna

Zobacz także