Zapytanie ofertowe

Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.

Firmy handlowe / dystrybutorzy, Producenci / Importerzy

ul. Wał Międzyszyński 402, 03-994 Warszawa, mazowieckie

Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
Oceń firmę
3,89 / 9 głosów
Dodany 08.10.2009, 10:37
Oferta Opis Galeria

Firma Roto Frank Okucia Budowlane wyznacza nowe standardy i opracowuje innowacyjne rozwiązania, które w inteligentny sposób łączą bezpieczeństwo, procesy zarządzania energią i komfort w domu.

zdjęcie 1zdjęcie 2

Okucie NT z zabezpieczeniami: Automatyczny zamek wielopunktowego
1. Stalowe rygle hakowe ryglowania DoorSafe Tandeo.
2. Przeciwbieżne zamknięcie środkowe.
3. Klamka antywłamaniowa.
4. Grzybkowe rolki ryglujące w połączeniu z zaczepami antywyważeniowymi (5).

OFERTA FIRMY

Okucia:

 • NT - system do okien rozwierno-uchylnych z drewna i PVC,
 • NT Designo - system do okien rozwierno-uchylnych z drewna i PVC z ukrytymi zawiasami,
 • AluVision - systemy do okien z aluminium,
 • Fentro - okucia do okiennic,
 • Patio - okucia do drzwi balkonowych (Patio Life do drzwi przesuwnych, Patio 6080 do drzwi harmonijkowych, Patio S/Z do drzwi uchylno-przesuwnych),
 • InLine Sliding - system do drzwi i okien balkonowych przesuwnych,
 • Outward Opening - okucia do okien otwieranych na zewnątrz,
 • klamki okienne.

Zamki do drzwi:

 • DoorSafe - zamki wielopunktowego ryglowania: mechaniczne, mechaniczno-automatyczne, elektromechaniczne.

Elementy elektroniczne:

 • E-Tec Drive - uchylająco-ryglujący napęd okienny,
 • MVS - czujniki kontroli otwarcia okna,
 • MTS - czujnik współpracujący z termostatem, odcina dopływ wody grzewczej do kaloryfera.

OPIS PRODUKTÓW

zdjęcie 3zdjęcie 4zdjęcie 5

System Patio Life System Komfort Elektroniczny napęd okienny E-Tec Drive
Patio Life
- okucia do wielkopowierzchniowych skrzydeł przesuwnych o masie do 300 kg, szerokości powyżej 3,2 m i wysokości powyżej 2,5 m. Dzięki ich konstrukcji drzwi nie są unoszone podczas otwierania i zamykania, a elementem ruchomym są uszczelki - w ten sposób drzwi przesuwają się tylko w poziomie, zapewniając lekkie działanie i wygodne użytkowanie. Drzwi mają funkcję mikrowentylacji przy zaryglowanym skrzydle i niski próg.

Komfort - istotą systemu jest otwieranie, uchylanie i zamykanie okna (wymuszone mechanizmem okucia) przez przekręcenie klamki do odpowiedniej pozycji. Umieszczona na dolnym poziomym ramieniu skrzydła klamka jest dłuższa od standardowej i ma większe ramię dźwigni, co ułatwia obsługę nawet bardzo dużych i ciężkich okien. Jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy dostęp do okna jest utrudniony, np. w gabinecie czy biurze.

E-Tec Drive - uchylająco-ryglujący napęd okienny niewidoczny przy zamkniętym oknie. Jest sterowany pilotem, włącznikiem, programatorem czasowym lub czujnikiem wilgotności. Dzięki czujnikom okno zamyka się i rygluje, gdy upłynie zaprogramowany czas wietrzenia albo przy określonej wilgotności. Poleca się go do okien trudno dostępnych, np. na klatkach schodowych, lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności, m.in. w łazienkach.

zdjęcie 6zdjęcie 7zdjęcie 8

System NT TiltFirst System NT Designo Zamek DoorSafe Eneo
NT TiltFirst - w oknach w tej technologii (uchylanie przed otwieraniem) skrzydło ustawiane jest najpierw w pozycji uchylnej. Zamykana na klucz klamka gwarantuje, że może być ono otwarte na oścież wyłącznie przez posiadacza klucza. Okna nie można otworzyć bez znajomości działania mechanizmu. Jest to rozwiązanie odpowiednie do pokoju dziecięcego, przedszkoli i szkół - miejsc, w których przebywają dzieci.

NT Designo - okucie do okien rozwierno-uchylnych z drewna lub PVC z ukrytymi zawiasami o maksymalnej masie skrzydła 130 kg; zapewnia najwyższą stabilność ciężkich okien. Maksymalna szerokość otwarcia okna to 1000. W wersji antywłamaniowej możliwe jest wykonanie okien do klasy zabezpieczeń WK2. Dzięki samosmarującym zawiasom system jest wyjątkowo trwały i nie wymaga specjalnych zabiegów konserwacyjnych przez długi czas eksploatacji.

DoorSafe Eneo - elektromechaniczny zamek wielopunktowego ryglowania do drzwi wejściowych umożliwia otwieranie drzwi pilotem. Po domknięciu następuje automatyczne zaryglowanie drzwi. Stalowy rygiel i zabezpieczone przed cofnięciem dodatkowe punkty ryglujące w trzech miejscach zabezpieczają drzwi w ciągu dnia i nocą. Mechanizm otwierania reaguje również na transponder (przekaźnik), skanowanie tęczówki oka oraz odcisk palca.

zdjęcie 1Firmę Roto założył w roku 1935 Wilhelm Frank, kierował koncernem do roku 1990. Roto N - okucie rozwierno-uchylne - pierwsze produkowane przemysłowo okucie, umożliwiające rozwieranie i uchylanie okna zrewolucjonizowało produkcję stolarki okiennej.

Przedstawicielstwo koncernu Roto w Polsce powstało w 1991 roku, a w roku 1995 utworzona została spółka handlowa Roto Frank Okucia Budowlane, zajmująca się dystrybucją na terenie Polski produktów z oferty Roto Frank AG. Roto jest jednym z czołowych, globalnych dostawców technologii okuć do okien i drzwi oraz znaczącym producentem okien dachowych, schodów składanych i systemów solarnych.

Obecnie Roto to koncern globalny z 13 zakładami produkcyjnymi na całym świecie oraz światową siecią dystrybucji poprzez 40 własnych przedstawicielstw i partnerów handlowych.

Przeszkony salon Drzwi na taras Białe drzwi Okna fasadowe Okno w kuchni Klamka antywłamaniowa Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. Łazienka na poddaszu Sypialnia na poddaszu Łazienka na poddaszu Okna dachowe Łazienka na poddaszu Okna dachowe
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Ventana okna Warszawa

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Bartycka 26 pawilon 51

00-716 Warszawa

mazowieckie

Dystrybutor stolarki premium na terenie Warszawy i okolic. Nasza oferta…

ITDESIGN

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Poniatowskiego 109

05-220 Zielonka

mazowieckie

ITDESIGN zajmuje się kompleksową obsługą KLIENTÓW w zakresie…

Dachy Milanówek Spec- Dach

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Thomasa Woodrowa Wilsona 61

05-840 Brwinów

mazowieckie

Wykonujemy usługi dekarskie Milanówek, Brwinów, Podkowa Leśna,…

Zobacz także