Zapytanie ofertowe

ZULIT Roman Jopek

Wykonawcy

Witrogoszcz Osada 17A, 89-310 Łobżenica, wielkopolskie

ZULIT Roman Jopek
Oceń firmę
5,00 / 2 głosów
Dodany 14.05.2015, 14:00
Oferta Opis Galeria

Oferta firmy ZULIT jest bardzo szeroka. Oferujemy m.in. usługi leśne, tartaczne, stolarskie, wycinki i pielęgnacje drzew systemem alpinistycznym, budowa pomostów, kruszenie gruzu, produkcja palet i skrzynio palet. Sprzedaż betonu, żwiru, drewna opałowego, trocin, mebli, zrębki opałowej, wyrobów stolarskich na zamówienie.
Firma jest właścicielem żwirowni.

okno drewniane

Firma ZULIT powstała 8 stycznia 1990 roku. Początkowo specjalizowaliśmy się w usługach leśnych (od nasadzeń do pozyskania) oraz wszelkich innych usługach związanych z zagospodarowaniem i hodowlą lasu.

W latach 1992 – 1993 w wyniku pożarów, które pochłonęły lasy ( w woj. kujawsko-pomorskim) powstała potrzeba nasadzeń na większym obszarze więc trzeba było kupić autobusy by przewozić pracowników i tak zajęliśmy się także transportem osobowym najpierw krajowym, z czasem także zagranicznym.

Od 1995 zaczęła prosperować stolarnia i tartak. W roku 1997 nasza działalność poszerzyła się o usługi wycinki i pielęgnacji drzew systemem alpinistycznym przy drogach. Od 2003r. w wachlarz usług weszła uprawa i sprzedaż wierzby energetycznej, sprzedaż zrębki opałowej. Od 2008 r. produkujemy palety.

pomost z drewna pomost drewniany stół drewniany z zadaszeniem biurko drewniane drewniane biurko i krzesło zestaw mebli drewnianych szafka z drewna okno drewniane krzesło drewniane drewniane meble meble drewniane palety drewniane
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres

Warszawska 40

62-650 Kłodawa

wielkopolskie

Adres

al. Niepodległości 22

64-920 Piła

wielkopolskie

DACH-PARTNER

Wykonawcy

Adres Opis

Jana Pawła II 52

62-510 Konin

wielkopolskie

Dachówki i inne materiały budowlane – od Dach Partner Sprzedaż…

Zobacz także